Tūrisma vakarā – 700 kilometri Indijā ar velosipēdu

25.01.2020. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

30. janvārī pulksten 18 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies ikmēneša tematiskais tūrisma vakars, kurā šoreiz viesosies ceļotāja un trīs bērnu mamma Līga Zemture, daloties iespaidos par viņas piedzīvojumiem Indijā, kas iepazīta, braucot ar velosipēdu.

Līga ir trīs bērnu mamma, grāmatvede un viņas hobijs ir fotografēšana. Aktīvi sākusi ceļot pirms deviņiem gadiem, lai izrautos no ikdienas un smeltos jaunus iespaidus. Katru gadu Līga cenšas ieplānot kādu piedzīvojumu ārpus Latvijas. Nesenāko ceļojumu vidū izceļas brauciens uz Indiju, kura laikā 700 kilometrus nobraukusi ar velosipēdu.

 

Viss sācies ar to, ka Līga iepazinusies ar Aini Beitānu, kurš ir aizrautīgs ceļotājs un velosipēdists. Abi nolēmuši kopā aizmīties no Latvijas līdz Polijai. Vēlāk dzima ideja par ceļojumu uz Indiju, kas pārvērtās par velo piedzīvojumu 700 kilometru garumā. Tūrisma vakara gaitā L.Zemture stāstīs par piedzīvoto un spilgtajiem iespaidiem apceļojot kolorīto Indiju uz diviem riteņiem.

 

Tūrisma vakars Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies 30. janvārī pulksten 18. Dalības maksa – 2 eiro; pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas. Papildus informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63005445 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

 

Foto: No L.Zemtures personīgā arhīva

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies