Olimpiskās dienas radošie konkursi

05.09.2019. Sporta servisa centrs

Latvijas Olimpiskā komiteja 20. septembrī rīko "Olimpisko dienu 2019", kas notiek godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu. Olimpiskās dienas devīze ir "Nāc un vingrot sāc!".

Paralēli sportiskām aktivitātēm, bērni un jaunieši aicināti iesaistīties radošos konkursos.  Jelgavas pirmskolas un sākumskolas (1.-6. klases) audzēkņi tiek aicināti piedalīties zīmējumu konkursā un iesniegt zīmējumus uz A4 formāta lapas par tēmu "Latvijas Olimpiskās komandas talismans!".

 

Skolēni no 7. līdz 12. klasei aicināti piedalīties eseju konkursā un iesniegt rakstu darbu līdz 750 vārdiem par tēmu "Iedvesmas vēstule Latvijas Olimpiskajai komandai".

 

Zīmējumus (līdz 3 darbiem no izglītības iestādes), lapas aizmugurē norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu vai klasi, izglītības iestādi un kontaktinformāciju, lūgums iesniegt līdz 18. septembrim Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē "Sporta servisa centrs", Uzvaras ielā 8  vai Mātera ielā 44a.

 

Esejas (līdz 2 darbiem no izglītības iestādes) jāiesūta e-pastā sports@sports.jelgava.lv līdz 18. septembrim, norādot autora vārdu, uzvārdu, klasi, izglītības iestādi un kontaktinformāciju.

 

Labākais zīmējums un eseja tiks izvirzīti Latvijas Olimpiskās komitejas žūrijai tālākai vērtēšanai. Radošo darbu godalgoto vietu autori tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām, bet pārējie konkursa dalībnieki saņems pateicības.

 

Informācija un foto: Sporta servisa centrs

 

Prepared by

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies