Paula Bendrupa pamatskolu vadīs Gunta Paslauska

23.07.2020. Izglītības pārvalde

Par Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolas direktori apstiprināta līdzšinējā direktores pienākumu izpildītāja Gunta Paslauska. Viņas kandidatūru šodien Jelgavas domes sēdē atbalstīja deputāti.

Kā skaidro Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Tija Aleksandrova, G.Paslauska bija vienīgā, kas pieteicās izsludinātajai vakancei uz Paula Bendrupa pamatskolas direktora amatu. "Izvērtējot viņas kandidatūru un atbilstību amatam, G.Paslauska atbilda visām prasībām, turklāt pārliecinoši aizstāvēja savu redzējumu par šīs izglītības iestādes attīstību tuvākajos trīs gados, kas bija viena no konkursa prasībām. Tāpat viņai ir vērā ņemama profesionālā darba pieredze, kā arī iepriekš strādāja par Paula Bendrupa pamatskolas direktores vietnieci," kandidatūras atbilstību pamato T.Aleksandrova, atgādinot, ka G.Paslauska bija arī Paula Bendrupa pamatskolas direktores pienākumu izpildītāja.

 

Jāatgādina, ka līdzšinējā direktore Larisa Simkina darbu Paula Bendrupa pamatskolā atstāja pēc pašas vēlēšanās. Konkurss uz vakanto direktora amatu noslēdzās 30. jūnijā.    

 

 

Foto: Raitis Supe

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies