Atbalsta paku izdales vietām Jelgavā mainīti darba laiki

30.04.2021. Sociālo lietu pārvalde

Jelgavā joprojām vistrūcīgākajām personām iespējams saņemt bezmaksas pārtikas un higiēnas preču komplektus, ko nodrošina Eiropas Atbalsta fonds. Paku izsniegšana Jelgavā tiek organizēta divos punktos - Latvijas Sarkanā krusta Jelgavas nodaļā un biedrībā "Svētelis".

Pamatojoties uz to, ka mājsaimniecībām šogad tika palielināts ienākumu slieksnis, no kura iespējams saņemt atbalsta pakas, šobrīd Eiropas Atbalsta fonda ietvaros atbalstu vistrūcīgākajām personām var saņemt plašāks iedzīvotāju loks.

 

No maija tiek mainīta Jelgavas atbalsta saņemšanas punktu darba laiki.

 

Pārtikas pakas un higiēnas preču komplektus Jelgavā var saņemt:

  • Latvijas Sarkanā krusta Jelgavas nodaļā (autoostā) – ieeja no Pasta ielas puses: pirmdienās un otrdienās no pulksten 12 līdz 16.
  • Biedrībā "Svētelis", Pļavu ielā 2: trešdienās no pulksten 12 līdz 18 

    un ceturtdienās no pulksten 12 līdz 16.

 

Pārtikas, higiēnas un skolas preču komplektus iedzīvotājiem ir iespējams saņemt ar vienu no pašvaldības sociālā dienesta izsniegtajām izziņām:

  • izziņa ar atbilstību trūcīgas mājsaimniecības statusam - tiek piešķirta, ja ģimenē  vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz 272 eiro pirmajai un vienīgajai personai, 190 eiro - pārējām personām mājsaimniecībā;
  • maznodrošinātām mājsaimniecībām Jelgavas sociālo lietu pārvaldes (JSLP) izsniegta izziņa par ES atbalsta saņemšanu -  tā apliecina, ka persona vai ģimene atzīta par maznodrošinātu ar iespēju saņemt ES atbalstu, jo mājsaimniecībā vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz 327 EUR pirmajai un vienīgajai personai, 229 EUR katrai nākamajai personai mājsaimniecībā.
  • izziņa, kas apliecina, ka persona (ģimene) nonākusi krīzes situācijā - piešķir JSLP;

Ģimenēm, kurās aug bērni vecumā līdz 24 mēnešiem, ir iespēja papildus saņemt pārtikas un higiēnas preču komplektus maziem bērniem.

 

Līdzi jāņem derīga JSLP izsniegta izziņa un personu apliecinošs dokuments!

 

 

Foto: Sabiedrības integrācijas fonds

 

Informācija sagatavota

Jelgavas sociālo lietu pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies