Jelgavas 3x3 basketbolisti Maskavā paliek ārpus trijnieka

07.06.2021. Sporta servisa centrs

5. un 6. jūnijā Maskavā norisinājās 3x3 basketbola turnīrs "Winline Moscow Open", kurā startēja arī divas Latvijas komandas – "Riga" ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā un "Jelgava". Diemžēl abas mūsu komandas palika ārpus godalgotā trijnieka.  

Kā ierasts, turnīra pirmajā dienā notika apakšgrupu spēles, lai noskaidrotu labākās divas komandas katrā apakšgrupā, kuras iekļūs izslēgšanas spēlēs.

 

Komanda "Riga" un Edgars Krūmiņš pirmajā dienā izcīnīja trīs uzvaras un ieguva 1. vietu apakšgrupā. Apakšgrupā ar 18:13 tika pieveikta Krievijas komanda "Russia North", ar 22:19 – Serbijas komanda "Novi Sad", ar 20:19 – Lietuvas komanda "Kaunas Dis. Tauras". Līdz ar to "Riga" iekļuva ceturtdaļfinālā, kur ar 19:20 pašā spēles galotnē atzina Serbijas komandas "UB" pārākumu. Līdz ar to Edgars Krūmiņš ar komandu turnīru noslēdza 5. vietā.

 

Kā Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" pastāstīja Edgars, lēmums par dalību turnīrā tika pieņemts spontāni, lai pēc veiksmīgā starta olimpiskās kvalifikācijas turnīrā izvēdinātu galvas. Uz Maskavu Agņa Čavara vietā devās Artūrs Strēlnieks, bet beigās izrādījās, ka tā nav vienīgā izmaiņa sastāvā. "Treniņos Nauris Miezis sajuta sāpes papēdī, un, lai viņš neiedzīvotos traumā, tika nolemts, ka Nauris nespēlēs. Apzinoties, ka nospēlēt trīs spēles dienā trijatā ir ļoti, ļoti smagi, izmantojām apstākļu sakritību, ka Maskavā atrodas arī Raimonds Elbakjans, 3x3 basketbola kustības iedzīvinātājs Latvijā, un piedāvājām viņam aizvadīt šo turnīru kopā ar mums," stāsta Edgars.

 

Arī komanda "Jelgava" uz Maskavu devās ar izmainītu sastāvu – Mārtiņam Šteinbergam, Armandam Ginteram un Armandam Seņkānam Roberta Pāžes vietā pievienojās Dāvis Gūtmanis. Apakšgrupu turnīrā "Jelgava" ar 21:13 uzvarēja Igaunijas komandu "Team Estonia", ar 11:20 piekāpās Krievijas komandai "Inanomo" un ar 4:22 kapitulēja Lietuvas komandai "Šakiai Vytis-Gulbele". Jelgavas kvartetam neizdevās iekļūt izslēgšanas spēļu kārtā, un komanda turnīru noslēdza 14. vietā no 16 komandām.

 

 

Foto: no R.Elbakjana arhīva

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies