Jelgavas volejbolistes Baltijas līgā izcīna 6. vietu

27.02.2021. Sporta servisa centrs

Sieviešu volejbola komanda "Jelgava" Baltijas sieviešu volejbola līgā izcīnījusi 6. vietu.

Šajā nedēļas nogalē sešas Baltijas sieviešu volejbola līgas komandas – trīs Igaunijas, divas Latvijas un viena Lietuvas komanda – Tartu tiekas sabraukumā, lai noskaidrotu medaļnieces. Latviju pārstāv arī Jelgavas volejbola komanda, kas uz Tartu devās astoņu spēlētāju sastāvā.

Jelgavas volejbolistes cīņā iesaistījās no ceturtdaļfināla pret Igaunijas komandu "TU/Bigbank". Diemžēl mūsu meitenes piedzīvoja zaudējumu ar 1:3 (21:25, 16:25, 25:17 un 21:25). Rezultatīvākā komandā bija Liene Šimkuse ar 14 punktiem, Līga Plāte guva 13 punktus, Līva Sola – 12 punktus, Ilona Cehanoviča – 7 punktus, Sanda Ragozina – 4 punktus, Simona Rozīte – 3 punktus.

Ceturtdaļfināla spēļu uzvarētājas iekļuva pusfinālā, bet zaudētājas nākamajā dienā, 27. februārī, tikās spēlē par 5. vietu. Te mūsu komandas pretinieces bija Igaunijas komanda "Audentes SG/NK", kas ceturtdaļfinālā ar 0:3 piekāpās "Rīgas Volejbola skolai/LU". Ceturtdaļfināla spēlē traumu guva libero spēlētāja Dārta Lūse un šajā spēlē komandai palīdzēt vairs nevarēja, tāpēc libero pozīcijā iejutās Madara Nemme.

Spēle par 5. vietu noslēdzās ar rezultātu 1:3 (25:19, 18:25, 23:25 un 19:25) Igaunijas komandas labā. Mūsu komandā pa 20 punktiem guva Liene Šimkuse un Līva Sola, Līga Plāte guva 12 punktus, Ilona Cehanoviča – 3 punktus, Simona Rozīte – 2 punktus, Sanda Ragozina – 1 punktu. Līdz ar zaudējumu komanda "Jelgava" 2020./2021. gada sezonu Baltijas līgā noslēgusi 6. vietā.

Sieviešu volejbola komandai "Jelgava" priekšā vēl dalība Latvijas čepionātā.