Noskaidroti Jelgavas svētku sportiskā izaicinājuma balvu ieguvēji

09.06.2020. Sporta servisa centrs

8. jūnijā noslēdzās Jelgavas svētku sportiskais izaicinājums, kas dalībniekus aicināja reģistrēties interneta platformā jelgava.efectio.com un mēneša laikā izpildīt 13 uzdevumus. Pavisam platformā piereģistrējās 287 cilvēki, no kuriem vismaz vienu uzdevumu izpildīja 91 dalībnieks. Ar visiem uzdevumiem galā tika 46 dalībnieki.

Jelgavas svētku sportiskā izaicinājuma mērķis bija mudināt jelgavniekus nodarboties ar sportiskām aktivitātēm un tām izmantot pilsētvidi, tāpēc akcents tika likts uz iesaisti – dalībnieki, kuri izpildīja visus 13 uzdevumus, piedalījās balvu izlozē, kas notika 9. jūnijā pulksten 13 tiešraidē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" Facebook lapā.

 

Balvu saņēmēji:

  • "Sporta servisa centra" balvu saņems Sāra Dorbe, Tomass Neuss-Lucs un Līga Barovska,
  • dāvanu karti veikalā "Sportland" 50 eiro vērtībā saņems Ingus Vuškārnieks,
  • dāvanu karti veikalā "Sportland" 100 eiro vērtībā saņems Estere Jungfermane,
  • sporta pulksteni saņems Agnese Gedrovica.

Tomēr, tā kā šīs bija arī virtuālas sacensības mēneša garumā, apbalvosim arī godalgoto trijnieku – trīs dalībnieki ar vislielāko punktu summu saņems speciālas balvas. Ar 1904 punktiem 1. vietā ierindojusies Baiba Ozola, 2.vietā ar 1886 punktiem ir Māris Ozols, savukārt 3.vietu ar 1854 punktiem ieguvis Ingus Vuškārnieks. Jāatgādina, ka maksimālais punktu skaits par katru uzdevumu bija 100, kas ar katru nākamo dienu dila. Atsevišķos uzdevumos bija iespēja tikt pie papildu punktiem, tāpat papildu punktus deva citu dalībnieku pozitīvie vērtējumi pie bildēm un dalīšanās ar fotogrāfijām sociālajā tīklā Facebook.

 

Tāpat noskaidroti Jelgavas svētku sportiskā izaicinājuma uzdevuma "Jelgavas apļi" uzvarētāji, nosakot ātrāko vīrieti un sievieti katrā no piecām distancēm. Jāatgādina: lai varētu piedalīties sacensībās, dalībniekam distance bija jāveic Pasta salā, bet, lai saņemtu ieskaiti, skriet varēja pa brīvi izvēlētu maršrutu. Dalībnieks izaicinājuma laikā varēja izskriet visas distances vai vairākas reizes veikt vienu un to pašu distanci, cenšoties uzlabot savu rezultātu.

 

"Jelgavas apļu" uzvarētāji:

  • 1,6 km distancē – Daniels Ribalko (5,56 minūtes) un Zaiga Paegle (7,39 minūtes),
  • 3,2 km distancē – Tomass Neuss-Lucs (12,45 minūtes) un Jeļena Simanoviča (17,46 minūtes),
  • 4,8 km distancē – Uldis Anitens (20,09 minūtes) un Marija Nelsone (22,55 minūtes),
  • 6,4 km distancē – Tomass Neuss-Lucs (28,32minūtes) un Dace Šķirus (35,55 minūtes),
  • 8 km distancē – Tomass Neuss-Lucs (35,16 minūtes) un Baiba Ozola (47,32 minūtes).

"Jelgavas apļu" uzvarētāji balvā saņems skriešanas apavus. Balvas tiks pasniegtas 12. jūnijā pulksten 12 Pasta salas slidotavā. Gadījumā, ja nav iespējams ierasties uz pasākumu, par balvas saņemšanu lūgums sazināties ar "Sporta servisa centra" sporta pasākumu organizatori Aļonu Fomenko pa tālruni 26549932.

 

Jāatgādina, ka Jelgavas svētku sportiskais izaicinājums ir Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Sporta servisa centrs" dāvana pilsētniekiem Jelgavas 755. dzimšanas dienā.

 

 

Foto: ekrānšāviņš

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies