Sākas pieteikšanās pilsētas basketbola čempionātam

08.01.2020. Sporta servisa centrs

15. februārī sāksies Jelgavas pilsētas 2020. gada basketbola čempionāts vīriešiem. Tā mērķis ir popularizēt un attīstīt amatieru basketbolu Jelgavā, kā arī veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās un regulārās sporta nodarbībās. Komandām pieteikumi dalībai čempionātā jāiesniedz līdz 6. februārim.

Čempionāts notiks saskaņā ar FIBA oficiālajiem basketbola noteikumiem un godīgas spēles (fair-play) principiem. Gan regulārajā čempionātā, gan izslēgšanas spēļu kārtā viena ceturtdaļa ilgs 10 minūtes. Sacensības organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" un biedrība "Basketbola klubs "Jelgava"".

 

Čempionātā var piedalīties spēlētāji, kuri dzimuši 2004. gadā, un vecāki. Tā kā šis ir amatieru čempionāts, ir noteikti arī ierobežojumi attiecībā uz spēlētāju meistarības līmeni: dalība liegta spēlētājiem, kuri 2019./2020. gada sezonā pieteikti dalībai FIBA, Latvijas–Igaunijas līgas vai kādas citas valsts augstākajā līgā. Komandas pieteikumā var būt ne vairāk kā viens spēlētājs, kurš 2019./2020. gada sezonā piedalās Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā. Maksimālais spēlētāju skaits komandā ir 16.

 

Pieteikums jāiesniedz līdz 6. februāra pulksten 17, nosūtot pa e-pastu info@bkjelgava.lv vai d.bluma@hotmail.com. Komandas vārdiskais pieteikums jāiesniedz līdz 12. februāra pulksten 17. Dalības maksa čempionātā ir 220 eiro no komandas.

 

Čempionāts sāksies 15. februārī un ilgs līdz maijam. Spēles norisināsies Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44a, bet atsevišķos gadījumos var notikt arī citās pilsētas sporta bāzes atbilstoši spēļu kalendāram. Izspēles kārtība un kalendārs tiks izveidots pēc komandu pieteikumu saņemšanas atkarībā no pieteikto komandu skaita.

 

Pērn Jelgavas pilsētas basketbola čempionātā piedalījās desmit komandas. Čempionu titulu izcīnīja komanda "Ķepas", 2. vieta – komandai "Doks", bronzas medaļas – komandai "NĪP".

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

Jelgavas pilsētas 2020. gada basketbola čempionāta komandas pieteikums (32 kb) Jelgavas pilsētas 2020. gada basketbola čempionāta komandas vārdiskais pieteikums (50 kb) Jelgavas pilsētas 2020. gada basketbola čempionāta nolikums (70.5 kb)

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies