9.8 °C, 2.8 m/s, 58.2 %

Sākumlapa JaunumiSports“Apolona” veterāniem septiņas medaļas
“Apolona” veterāniem septiņas medaļas
28/04/2023

Jelgavas pauerliftinga kluba “Apolons” sportisti Latvijas Pašvaldību sporta veterānu – senioru savienības 60. sporta spēlēs svaru stieņa spiešanā guļus izcīnījuši septiņas medaļas.

Zelta medaļu veterānu grupā izcīnīja Aigars Upelnieks svara kategorijā virs 120 kilogramiem un Vladimirs Šavels svara kategorijā līdz 93 kilogramiem.

Sudraba medaļu veterānu grupā izcīnīja Jānis Lasmanis svara kategorijā līdz 83 kilogramiem, Jānis Lapels svara kategorijā līdz 105 kilogramiem, Egīls Zeilišs svara kategorijā līdz 120 kilogramiem, savukārt veterānu otrajā grupā – Jānis Folkmanis svara kategorijā līdz 120 kilogramiem.

Bronzas medaļu sieviešu grupā izcīnīja Inta Folkmane svara kategorijā līdz 69 kilogramiem, turklāt viņai šīs bija pirmās sacensības.

Turnīrā piedalījās 63 veterāni no 10 pašvaldībām. Komandu cīņā uzvarēja Ogres novada komanda, aiz viņiem ierindojās Bauskas novada komanda, trešie – Jēkabpils novada komanda. Jelgavas kluba “Apolons” komanda izcīnīja 4. vietu, tikai par dažiem punktiem atpaliekot no trešās vietas ieguvējiem.