"Doks" izstājas no pilsētas basketbola čempionāta

22.11.2021. Sporta servisa centrs

Līdz ar Jelgavas basketbola čempionāta atsākšanos pēc mājsēdes komanda "Doks" atsaukusi savu turpmāko dalību čempionātā. Līdz ar to cīņu par čempionu titulu turpina septiņas komandas.

Tā kā komanda "Doks" dalību čempionātā neturpina, tās iepriekš izcīnītie punkti tika anulēti. Tāpat precizēts spēļu kalendārs un izspēles kārtība – pamatturnīrā komandas aizvadīs septiņas kārtas un 1. vietas ieguvēji automātiski kvalificēsies pusfinālam. Savukārt pārējās komandas pēc pamatturnīra noskaidros savus pretiniekus ceturtdaļfinālā, kurā 2. vietas ieguvēji tiksies ar 7. vietas ieguvējiem, 3. vietas ieguvēji – ar 6. vietas ieguvējiem. 4. vietas ieguvēji – ar 5. vietas ieguvējiem. Pāru uzvarētāji iekļūs pusfinālā.

 

Pēdējās trīs pamatturnīra kārtas norisināsies bez skatītājiem 27. un 28. novembrī un 5. decembrī. Ceturtdaļfināls paredzēts 11. decembrī, 12. decembrī – pusfināls, savukārt 18. decembrī – fināls, kad tiks noskaidroti 2021. gada Jelgavas čempioni basketbolā.

 

Šogad par čempiona titulu cīnās septiņas komandas: "NĪP", "Alvila dēli", "Rokiji", "Skandijs", "Valauto/Toma-noma.lv", "Vilki" un "Kultūra".

 

Šobrīd pilsētas basketbola čempionu tituls pieder komandai "Ķepas", kas to izcīnīja 2019. gadā, aiz sevis atstājot komandas "Doks" un "NĪP". Pagājušajā gadā līdz ar Covid-19 pandēmiju un striktajiem ierobežojumiem, tostarp amatieru sportā, Jelgavas basketbola čempionāts nenotika.

 

Jelgavas čempionātu basketbolā vīriešiem rīko Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" sadarbībā ar basketbola klubu "Jelgava".

 

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies