27. maijā dosimies Jelgavas pilsētas svētku gājienā!

23.05.2022.

Jelgava maijā svin savus svētkus – 757. dzimšanas dienu. Ar svētku devīzi "Mēs esam Jelgava" 27. maijā pulksten 17.30 roku rokā dosimies Jelgavas pilsētas svētku gājienā – sajutīsim savu līdzdalību kopīgo svētku veidošanā, priecāsimies paši un parādīsim mūsu ciemiņiem, ka ir vērts satikties Jelgavā un Jelgava ir pilsēta izaugsmei!

Atjaunosim Jelgavas pilsētas svētku galveno tradīciju – gājienu, kurā aicināts piedalīties ikviens. Svētku devīzei "Mēs esam Jelgava!" skanot, gājienā aicināti iesaistīties un sevi radoši prezentēt uzņēmumi, iestādes, apvienības un biedrības, kā arī iedzīvotāji, apvienojoties draugu un radu pulkā un kuplinot svētku gājienu. Pilsētas svētku gājiens ir patriotisma, lepnuma un prieka brīdis ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Tam iepriekš nav jāpiesakās.

 

gajiens.jpg

 

Stāsimies gājienam no pulksten 17 Pulkveža O.Kalpaka, Svētes, J.Asara, Lielajā ielā un Ozolskvērā. Gājiens virzīsies pa Lielo ielu maršrutā Lielā iela–Uzvaras iela–Kr.Barona iela un noslēgsies pie Jelgavas kultūras nama.

 karte_stasanas_vietas_2022_pages-to-jpg-0001.jpg

Vairojot Jelgavas pilsētas svētku noskaņu, Jelgavas pilsētas iedzīvotāji un juridiskās personas svētku nedēļā, no 23. līdz 29. maijam, aicinātas pacelt Latvijas valsts vai Jelgavas valstspilsētas karogu pie ēkām un iestādēm, savukārt pie transportlīdzekļiem piestiprināt autokarodziņu.

 

IMG_7356.jpg

 

Arī šajos pilsētas svētkos iedzīvotāji aicināti izveidot mazo Jelgavas pilsētas karodziņu, un to lejupielādēt var ŠEIT.

 

IMG_4067.JPG

 

Dažādas pilsētas svētku aktivitātes plānotas maija pēdējā nedēļā, bet daudzveidīgākā programma paredzēta no 27. līdz 29. maijam. Vairāk par Jelgavas pilsētas svētku programmu ŠEIT.

 

Jāpiebilst, ka gājiena laikā dalībniekus aicinām atskaņojamo mūziku izmantot saskaņā ar Autortiesību likumu.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies