6.6 °C, 3.2 m/s, 87.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem Latvijas čempionātā viena, meistarsacīkstēs – četras medaļas
Džudistiem Latvijas čempionātā viena, meistarsacīkstēs – četras medaļas
17/01/2023

14. un 15. janvārī Rīgā aizvadīts Latvijas čempionāts džudo pieaugušajiem un Latvijas meistarsacīkstes U-18 vecuma grupai, kas ir ekvivalents Latvijas čempionātam. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāvji abās sacensībās kopā izcīnīja piecas medaļas.

Latvijas čempionātā pieaugušajiem 3. vietu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem izcīnīja BJSS pārstāvis Maksims Romanovs.

Latvijas meistarsacīkstēs U-18 vecuma grupā (startēja 2006.–2008. gadā dzimuši sportisti) Jelgavas BJSS džudistiem četras medaļas. Sudraba medaļu izcīnīja Anastasija Isajeva svara kategorijā līdz 70 kilogramiem un Sergejs Adatiņš svara kategorijā līdz 73 kilogramiem. Bronzas medaļu izcīnīja Sofija Losāne (attēlā) svara kategorijā līdz 70 kilogramiem un Artjoms Grigorjevs svara kategorijā līdz 50 kilogramiem.