FC "Petrow/Jelgava" izcīna savu otro Latvijas čempionu titulu

23.05.2022. Sporta servisa centrs

Telpu futbola komanda FC "Petrow/Jelgava" kļuvusi par 2021./2022. gada sezonas Latvijas čempioniem. Šis ir komandas otrais čempionu tituls.

Šī gada finālsērijā tikās FC "Petrow/Jelgava" un FK "Raba". Sērijā līdz trīs uzvarām pārāki bija FC "Petrow/Jelgava" futbolisti ar 3:1 (pirmajā spēlē uzvara ar 11:2, otrajā spēlē zaudējums ar 4:5, trešajā spēlē uzvara ar 9:2, ceturtajā spēlē uzvara ar 5:2), izcīnot otro čempionu titulu komandas pastāvēšanas vēsturē. Komanda ir izveidota 2012. gadā, un pirmoreiz par Latvijas čempioniem kļuva 2019./2020. gada sezonā.

 

"Šogad komandā iesaistījām daudz jauno spēlētāju, tostarp Jelgavas futbola audzēkņi Matīss Baškevics un Daniels Grauds, kuriem ļāvām sevi pierādīt un devām iespēju spēlēt. Šī sezona izvērtās gara, grūta un ļoti emocionāla – čempionu tituls, zaudējums Latvijas kausa finālā –, bet savu mērķi esam sasnieguši," norāda komandas prezidents Mārtiņš Petrovs, sakot pateicības vārdus par atbalstu Jelgavas pilsētas pašvaldībai, "Sporta servisa centram" un Zemgales Olimpiskajam centram. "Zemgales Olimpiskajā centrā izcīnījām abus savus čempionu titulus."

 

Uzvarot Latvijas čempionātā, FC "Petrow/Jelgava" ieguvis tiesības startēt arī UEFA Čempionu līgā telpu futbolā. "Tagad būs neliela pauze, bet drīz jau jāsāk gatavoties Čempionu līgai," tā M.Petrovs. Čempionu līgas pirmā kārta paredzēta augustā, bet izloze notiks 7. jūlijā. Komandas tiks izlozētas grupā pa četrām un aizvadīs apļa turnīru.

 

Jāatgādina, ka šogad telpu futbola virslīgā startēja desmit komandas. Astoņas labākās pēc regulārā turnīra iekļuva izslēgšanas spēļu kārtā. FC "Petrow/Jelgava" regulāro turnīru noslēdza otrajā pozīcijā un ceturtdaļfinālā tikās ar septītajā vietā esošo FC "Nikers". Uzvarot abās spēlēs, komanda iekļuva pusfinālā, kur pretī stājās FK "Nikars". Uzvarot visās trīs pusfināla spēlēs, FC "Petrow/Jelgava" iekļuva finālā.  

 

Jāpiebilst, ka FC "Petrow/Jelgava" Latvijas Kausa finālā arī tikās ar FK "Raba" un atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 2:3.

 

Foto: Baiba Krevņeva-Baibakova

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies