Ierobežota satiksme Miezītes ceļā, Sniega ielā, Laipu ielā, Stiebru ielā, Grīvas ielā, Smilgu ielā un Bebru ceļā

21.09.2022. Pilsētsaimniecība

Līdz 16. decembrim ir ierobežota satiksme Miezītes ceļa posmā no Atmodas līdz Sniega ielai, Sniega ielas posmā no Miezītes līdz Būriņu ceļam, Laipu ielas posmā no Laipu ielas Nr.24 līdz Dūņu ielai un Dūņu līdz Sniega ielai Nr.54, Stiebru ielas posmā no Atmodas līdz Sniega ielai, Grīvas ielas posmā no Stiebru līdz Grīvas ielai Nr.9, Smilgu ielas posmā no Sniega ielas līdz Bebru ceļam, kā arī Bebru ceļa posmā no Dambja līdz Atmodas ielai.

Pašvaldības iestādē "Pilsētsaimniecība" informē, ka satiksmes ierobežojumi saistīti ar elektrotīkla pārbūvi. Šajās ielās notiks TP-1807 "Smilgu iela" Z-2, Z‐3 un Z-3 un TP-1805 "Palu iela" Z-4 un Z-2  0,4Kv gaisvadu līnijas pārbūve kabeļu līnijā. Iedzīvotāji aicināti ievērot saskaņoto satiksmes organizācijas shēmu.

Shema.jpg

Jāpiebilst, ka pazemes komunikāciju izbūves darbu laikā ceļa darbu vietas ir ielu brauktuves un piegulošās teritorijas. Ielas sašaurinājuma vietās slēgta viena braukšanas josla, divvirzienu satiksme organizēta ar ceļa zīmēm pa vienu joslu. Darbus plānots veikt pa posmiem, nodrošinot ceļa aprīkojumu. Gājēju kustība tiks nodrošināta gar ceļa darbu vietu pa esošajām nomalēm.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija: iestāde “Pilsētsaimniecība”

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies