Jaunākās vakances: dažādus speciālistus meklē "Jelgavas poliklīnika"

09.11.2022.

Vairāk nekā desmit vakances šobrīd izsludinājusi SIA "Jelgavas poliklīnika". Darbā tiek aicināts neirologs, oftalmologs, endokrinologs, ginekologs/dzemdību speciālists, neirologs/ elektromiogrāfijas speciālists, radiologs, ķirurgs, traumatologs-ortopēds, kosmētiķis (ārstniecības persona), ārstnieciskā Ci-gun speciālists, trihologs, radiologa asistents, klīniskais un veselības psihologs, kardiologs un ģimenes ārsts.

Medicīnas speciālisti darbam Jelgavas poliklīnikā var pieteikties līdz 6. decembrim. Speciālistiem piedāvātā alga ir amplitūdā no 1032 līdz 4000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vien klīniskajam un veselības psihologam tiek piedāvāta alga no 150 līdz 180 eiro dienā, kardiologam no 200 līdz 300 eiro dienā pirms nodokļu nomaksas. CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi uz kuru vakanci pretendē, lūgums sūtīt uz e-pastu atlase@jp.lv.

 

Jelgavas pašvaldības iestāde "Jelgavas sociālo lietu pārvalde" izsludinājusi konkursu uz sabiedrisko attiecību speciālista amatu. Motivēts pieteikums, profesionālās darbības apraksts un izglītību apliecinoša dokumenta kopija jāiesūta pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv ar norādi "Pieteikums sabiedrisko attiecību speciālista amata konkursam". Tālrunis uzziņām 63029869. Piedāvātā mēnešalga – 1110 eiro pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā – 80 procentu apmērā no mēnešalgas). Pieteikties vakancei var līdz 21. novembrim. Sīkāka informācija par konkrēto vakanci ir pieejama ŠEIT, bet ar citām Sociālo lietu pārvaldes vakancēm var iepazīties ŠEIT.

 

Bet sporta treneris peldētapmācībā tiek meklēts bērnudārzā "Kāpēcīši" Ganību ielā 66. Alga – 970 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV un izglītības dokumentu kopijas līdz 29. novembrim lūgums sūtīt pa e-pastu kapecisi@izglitiba.jelgava.lv, vai sazināties telefoniski 26305690.

 

Savukārt valsts akciju sabiedrība "Latvijas dzelzceļš" Stacijas ielā 3 piedāvā darbu ekspozīciju un izstāžu kuratoram ar mēnešalgu 1040 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 5. decembrim. CV ar norādi "Ekspozīciju un izstāžu kurators" sūtīt uz e-pastu vakance@ldz.lv. Sīkāku informāciju par konkrēto vakanci var iegūt, zvanot pa tālruni 20016353.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: SIA "Jelgavas poliklīnika"

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies