Jauniešus aicina parādīt savu hobiju izstādē "YouthStyle"

13.09.2021. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Jelgavas Jauniešu centrs turpina iesākto aktivitāti un aicina ikvienu jaunieti centra telpās, Skolotāju ielā 8, organizēt izstādi par savu hobiju. No 16. septembra līdz 16. oktobrim hobiju izstāžu ciklu "YouthStyle" turpinās Jelgavas 5. vidusskolas skolnieks Maksims Morozovs ar izstādi "MOROZ_OFF". Izstādē varēs aplūkot gleznas, personīgā dizaina apģērbus, aksesuārus, somas un citus darbus, kuros ir jūtamas jaunieša emocijas un pasaules redzējums.

"Jau kopš mazotnes esmu radis kopā ar mammu (apģērbu dizainere) strādāt ar audumiem un krāsām. Man ļoti patīk veidot ērtus sporta apģērbus pusaudžiem, kas derētu meitenēm un puišiem. Pēc manām skicēm ir izveidotas un uzšūtas vairākas sporta jakas, tērpi, t-krekli, somas, kā arī dažādi aksesuāri ar manu īpašo brendu "MOROZ_OFF".  Mani draugi ir augsti novērtējuši manus darbus un tas dod man lielu stimulu turpināt attīstīt savas prasmes. Es ticu savam sapnim, veidojot individuālo stilu apģērbos, tāpēc turpinu attīstīties un sekoju līdzi jauniešu modes tendencēm. Vēl viena mana aizraušanās ir bmx sports, kura enerģija un lidojuma sajūta aizrauj mani un virza uz priekšu.  Ik dienu cenšos mācīties un attīstīt savas prasmes un iemaņas gan sportā, gan audumu pasaulē. Ir aizraujoši apgūt arvien jaunas tehnikas un paņēmienus. Vēlos, lai ikviens manis radītais darbs cilvēkos raisītu pozitīvas pārdomas un vienkārši liktu pasmaidīt," uzsver M.Morozovs.

 

index6.jpg

 

Mēneša garumā jauniešiem tiek sniegta iespēja un nodrošināts atbalsts izstādes organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, batikojumi, gleznas, rokdarbi, kā arī citu hobiju priekšmeti. Lai pieteiktu izstādi un saņemtu atbalstu tās rīkošanai, aicinām sazināties pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv.

 

 

Foto: M.Morozova arhīvs

 

Informācija sagatavota

Sabiedrības integrācijas pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies