Jelgavas izglītības iestāžu aktuālā informācija par darbu streika laikā

23.04.2023. Izglītības pārvalde

17 Jelgavas izglītības iestāžu pedagogi un darbinieki ir pieteikuši dalību Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētajā streikā, kas notiek no 24. līdz 26. aprīlim. Jelgavas Izglītības pārvalde ir apkopojusi detalizētu informāciju par to, kā tiek plānota katras izglītības iestādes darbība streika laikā – ar to var iepazīties ŠEIT. Taču ģimenes aicinātas sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Informācija liecina, ka vairākas pilsētas izglītības iestādes streikā nepiedalīsies un šajās dienās nodrošinās mācību procesu ierastajā kārtībā, daļa iestāžu darbu nodrošinās daļēji, bet vēl daļa – streika laikā pilnībā pārtrauks mācību procesa nodrošināšanu. Precīza informācija par katras pilsētas izglītības iestādes darbības nodrošināšanu plānotā streika laikā ģimenēm pieejama arī E-klasē un skolu mājaslapās.

 

Jāatgādina, ka LIZDA rīkotā streika mērķis ir panākt sabalansētu darba slodzi visiem pedagogiem un darba samaksas pieaugumu, liekot valdībai uzņemties atbildību par saviem lēmumiem.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagaavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies