Jelgavas reģionālo Tūrisma centru vadīs Ilva Grasmane

24.03.2023. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas domes sēdē 24. martā pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs" (JRTC) vadītājas amatā apstiprināta līdzšinējā Dānijas Kultūras institūta Igaunijā, Latvijā un Lietuvā kultūras projektu vadītāja Ilva Grasmane. Darba pienākumus viņa sāks pildīt ar 3. aprīli.

Konkursā uz vakanto JRTC vadītāja amatu tika saņemti sešu pretendentu pieteikumi, bet otrajai kārtai tika izvirzīti četri. Konkursa vērtēšanas komisija kā piemērotāko pretendenti apstiprināšanai domē izvirzīja I.Grasmani. Viņa ieguvusi maģistra grādu Kultūras akadēmijā un līdz šim 12 gadus strādājusi Dānijas Kultūras institūtā. I.Grasmane savā pieteikumā uzsver, ka JRTC "jākļūst par mūsdienīgu, laikmetam atbilstošu un stratēģiski plānotu tūrisma un kultūras piedāvājumu, informācijas ieguves un izglītošanās punktu. Būtu jāpaplašina un jānostiprina iestādes atpazīstamība reģionā, valsts un pārrobežu mērogā, izceļot to kā augstas pakalpojumu kvalitātes un uzticamas, pārbaudītas, eksperta līmeņa informācijas sniedzēju".

 

Jāatgādina, ka pašvaldība konkursu uz vakanto iestādes vadītāja amatu izsludināja pēc tam, kad tika saņemts iesniegums no līdzšinējās JRTC vadītājas Daces Kaņepones par darba tiesisko attiecību izbeigšanu. Dome nolēma viņu atbrīvot no iestādes vadītājas amata ar 31. martu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies