Jelgavas sociālo lietu pārvaldei 22!

01.02.2023. Sociālo lietu pārvalde

Jau 22 gadus Jelgavas sociālo lietu pārvalde ir kopā ar jums, lai sniegtu visdažādāko palīdzību. Tie ir ne tikai pabalsti, dienas aprūpes centri vai sociālie pakalpojumi, bet arī personu sociālo spēju uzlabošana, sabiedrības veselības veicināšana.

2001.gada 1.februāris ir nozīmīgs datums, jo Veselības un sociālo lietu departaments savu darbu turpināja pašvaldības iestādes statusā. Vēlāk 1.jūlijā iestādei tiek mainīts nosaukums, kuru pazīstam šodien – Jelgavas sociālo lietu pārvalde.

 

Atskatoties uz 22 gadiem, varam teikt, ka Jelgavā sociālo pakalpojumu klāsts ir viens no lielākajiem Latvijā. Pašvaldības sniegtie sociālie pakalpojumi kopā ir 36, valsts sniegtie sociālie pakalpojumi – 10, deinstitucionalizācijas programmas sociālie pakalpojumi- 12. Dažāda sociālā palīdzība – 44. Apjoms, ar kādu strādā iestāde, ir liels un esam pateicīgi sniegt šādu iespēju Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iedzīvotājiem.

 

Šobrīd darbu ir uzsākušas specializētās darbnīcas, atjaunotajā ēkā Stacijas ielā 13, kuru mērķis ir veicināt nodarbinātību un nodrošināt darba prasmju veicinošas aktivitātes ar speciālistu atbalstu pilngadīgām personām ar I vai II grupas invaliditāti ar garīga rakstura traucējumiem. Specializētajās darbnīcas varēs apgūt  kokapstrādi, šūšanu un ādas apstrādi.Vēl notiek remontdarbi Zirgu ielā 47A, bet ceram drīz atsākt darbu arī šajā ēkā.

 

Jelgavas sociālo lietu pārvalde nebūtu bez cilvēkiem, kuri pašaizliedzīgi strādā, šobrīd ir nodarbināti 147 darbinieki, no kuriem 10% ir vīrieši. Izsakām paldies par rūpēm un atbalstu šiem kolēģiem!

 

Turpināsim iesākto darbu, attīstīsimies un dosimies uz priekšu!

 

 

Informācija un foto 

Iestāde "Jelgavas sociālo lietu pārvalde"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies