6.6 °C, 4 m/s, 89.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniekam divas medaļas Latvijas U-21 čempionātā badmintonā
Jelgavniekam divas medaļas Latvijas U-21 čempionātā badmintonā
04/04/2023

1. un 2. aprīlī Siguldā notika Latvijas čempionāts badmintonā U-13, U-17 un U-21 vecuma grupā. Jelgavnieks Pauls Eliass Rozenvalds U-21 grupā izcīnīja 3. vietu  gan jauktajās dubultspēlēs, gan vīriešu dubultspēlēs.

Jauktajās dubultspēlēs P.E.Rozenvalds spēlēja pārī ar siguldieti Aneti Priednieci, bet vīriešu dubultspēlēs – pārī ar liepājnieku Gustavu Dāvidu Breču. Neskatoties uz izcīnītajām medaļām, sportists šo čempionātu neuzskata par veiksmīgu, jo plāns bija izcīnīt medaļu arī vienspēlēs, kur Paulam Eliasam 7. vieta, un kādā no grupām iegūt čempiona titulu.

Tuvu medaļai bija arī jelgavniece Loreta Boka, kura sieviešu vienspēļu bronzas finālā divos setos (17:21, 17:21) zaudēja valmierietei Dārtai Alisei Demiterei. Līdz ar to viņai 4. vieta. Loreta pārī ar rīdzinieku Raimondu Kirsonu startēja arī jauktajās dubultspēlēs, kur finišēja 9. vietā. Bija plānots, ka Loreta startēs arī sieviešu dubultspēlēs, bet pārinieces slimības dēļ pāris no čempionāta izstājās priekšlaikus.

L.Boka šogad sevi pierādīt varēs arī Latvijas čempionātā U-19 vecuma grupā, savukārt P.E.Rozenvalds U-21 vecuma grupā startēs vēl nākamgad.