5.4 °C, 4 m/s, 89.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsJFC “Jelgava” dalību Latvijas kausā neturpina; virslīgas komandas pievienosies astotdaļfinālā
30/05/2023

Jelgavas pilsētas svētku laikā JFC “Jelgava” aizvadīja 2023. gada Atbildīgas spēles Latvijas kausa 1. posma 2. kārtas spēli pret “JFK Daugava/Salaspils FS”. Piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 3:4, jelgavnieki no cīņas par kausu ir izstājušies.

JFC “Jelgava” spēle pret “JFK Daugava/Salaspils FS” notika Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā 27. maijā. Visus trīs vārtus Jelgavas komandas labā guva Ričards Jirgensons (attēlā). Diemžēl spēles pēdējā minūtē pretiniekiem izdevās gūt izšķirošos vārtus un iesoļot nākamajā kausa izcīņas kārtā.

Šodien notika 2. posma pāru izloze, un šajā posmā dalību turpinās 24 komandas no trim dažādām līgām. Spēles plānotas 10. un 11. jūnijā, un tad sekos izslēgšanas spēļu kārta – tajā tiks noskaidrotas sešas komandas, kas pievienosies virslīgas komandām, tostarp “FS Jelgava”, astotdaļfinālā. Astotdaļfināls paredzēts 15. un 16. jūlijā, ceturtdaļfināls iezīmēts 19. un 20. augustā, pusfināls – 20. septembrī, fināls – 25. oktobrī.