Lieldienu brīvdienās būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

29.03.2021.

Lieldienu brīvdienu laikā, no 1. līdz 6. aprīlim, gaidāmas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā, tostarp maršrutā Jelgava–Rīga–Jelgava un maršrutos, kas tiek izpildīti no Jelgavas autoostas. "Autotransporta direkcija" aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā "Kustības saraksti" vai portālā 1188.lv.

 

"Autotransporta direkcija" aicina svētku laikā būt piesardzīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, kā arī izvērtēt sava brauciena nepieciešamību un, ja iespējams, izmantot citas pārvietošanās alternatīvas. Sabiedriskajā transportā, autoostās un dzelzceļa stacijās mutes un deguna aizsega lietošana ir obligāta. Tāpat pasažieri tiek aicināti maksimāli ieturēt distanci vienam no otra, sēdvietas ieņemt pamīšus un iegādāties biļeti internetā, autoostā vai autobusā, neizmantojot skaidras naudas norēķinus.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Valsts SIA "Autotransporta direkcija"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies