Lielupē nedēļas nogalē notiks ātrumlaivu sacensības

08.09.2021. Sporta servisa centrs

11. septembrī Lielupes posmā starp auto un dzelzceļa tiltu notiks Latvijas atklātā čempionāta ūdens motosportā posms. Sacensību dienā no pulksten 8 līdz apmēram 18 tiks slēgta ūdens satiksme no Lielupes auto tilta līdz dzelzceļa tiltam, kā arī nebūs pieejamas abas Lielupes pludmales.

 

Lielupē notiks čempionāta trešais posms. Sportisti sacentīsies vairākās laivu klasēs, un starp dalībniekiem būs arī divi pašmāju kluba "Paisums" pārstāvji – Mārtiņš Lauss startēs laivu klasē RN 2000, savukārt Valdis Kuķalks  – laivu klasē FRN 1000. "Šis ir atklātais čempionāts, kurā var piedalīties jebkurš, un plānots, ka Jelgavā uz starta stāsies 50–60 laivu dažādās klasēs," stāsta V.Kuķalks.

 

Jau pulksten 10 sāksies treniņbraucieni, bet pulksten 12 tiks dots starts sacensībām. Plānots, ka tās notiks līdz pulksten 18. V.Kuķalks skaidro, ka, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, sacensību parks būs norobežots un tajā skatītāji nevarēs iekļūt, taču notikumus uz ūdens interesenti aicināti vērot no Lielupes promenādes, Pasta salas vai Lielupes tilta.

 

Sacensību laikā ūdenstransporta kustība Lielupes posmā starp auto un dzelzceļa tiltu būs slēgta. Šajā laikā drošības apsvērumu dēļ nebūs pieejamas arī abas peldvietas.

 

 

Foto: Latvijas Ūdens motosporta federācija/ Viesturs Lācis, Toms Smilškalns

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies