4.3 °C, 4 m/s, 51.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsLietuvas čempionātā izcīna 4. vietu komandu kopvērtējumā
Lietuvas čempionātā izcīna 4. vietu komandu kopvērtējumā
08/03/2023

Jelgavas kluba Jiu jitsu team Jelgava pārstāvji piedalījās Lietuvas brazīļu džiudžitsa čempionātā. Jelgavas klubs 26 komandu kopvērtējumā izcīnīja 4. vietu.

Lietuvas brazīļu džiudžitsa čempionātā piedalījās 182 sportisti no Lietuvas, Latvijas, Ukrainas, ASV, Vācijas un Polijas. Klubu “Jiu jitsu team Jelgava” pārstāvēja 14 sportisti – septiņi bērni un septiņi pieaugušie. Lielākajai daļai sportistu tā bija pirmā sacensību pieredze, tomēr komanda nostartēja ļoti labi un pārveda mājās vairākas medaļas.

Zelta medaļu bērnu grupā izcīnīja Jasmīna Jermaļonoka, sudrabu – Renārs Runis, bronzu – Daniels Lusts, Oskars Feldmanis, Mārtiņš Inte un Artūrs Kliģis. Pieaugušo kategorijā zeltu izcīnīja Alise Šulce un Romāns Drozds, sudrabu – Staņislavs Radčenko un Pāvels Kudrovs, kurš ir ne vien sportists, bet arī treneris klubā. Bez Pāvela sportistus sacensībām gatavoja arī treneri Aleksandrs Šmeļovs un Romāns Jermaļonoks.

Jelgavas komanda Lietuvas čempionāta komandu kopvērtējumā ierindojās dalītā 4. vietā kopā ar Rīgas klubu 26 komandu konkurencē.