Orientēšanās spēlē iepazīsti Brīvības cīņu vēstures liecības

08.11.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs izstrādājis izzinošu orientēšanās spēli "Brīvību meklējot", kurā līdz 22. novembrim piedalīties aicināts ikviens, kurš vēlas iepazīt Brīvības cīņu vēstures liecības vai atsvaidzināt zināšanas par valsts vēsturē svarīgiem notikumiem. Aktivitāte  piemērota gan ģimenēm, gan individuālajiem dalībniekiem, izmantojot tālruni vai ierīci, kurā ievadīt GPS koordinātas.

Spēles gaitā dalībnieki, nolasot dotās koordinātas, apmeklē norādītos objektus un aizpilda darba lapā iekļautos uzdevumus. Maršrutā ietvertas piemiņas vietas - pieminekļi, piemiņas zīmes un Latvijas varoņu atdusas vietas, Jelgavā un tās apkārtnē, kas saistītas ar pagājušā gadsimta pirmajā pusē notikušajām Brīvības cīņām, kā arī vietas, kas atgādina par citiem svarīgiem notikumiem valsts izveidē.

 

Maršruta kopējais garums ir 50 kilometri. Tas var aizņemt laiku līdz 3 stundām un visu aktivitātē iekļauto uzdevumu izpildi ieteicams veikt gaišajā diennakts laikā.

 

Lai piedalītos orientēšanās spēlē nepieciešams tālrunis vai ierīce, kurā ievadīt GPS koordinātas un darba lapa, kas elektroniski pieejama un aizpildāma ŠEIT.

Aktivitāte ir bezmaksas un piemērota gan ģimenēm, gan individuālajiem dalībniekiem.

 

Trīs dalībnieki, kuri būs pareizi atbildējuši uz visiem jautājumiem, iegūs veicināšanas balvas.

 

Reģistrējoties aktivitātei, jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un telefona numurs vai e-pasta adrese. Dati tiks izmantoti, lai sazinātos par balvas saņemšanu. Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama ŠEIT.

 

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies