Peldētājiem deviņas medaļas "Medūzas kausā"

20.03.2023. Sporta servisa centrs

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi nedēļas nogalē Jūrmalā piedalījās sacensībās "Medūzas kauss", kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas seriāla 5. posma sacensības. Jelgavas peldētāji mājās pārveduši deviņas medaļas – divas zelta, piecas – sudraba un divas – bronzas.

JSPS direktors Māris Lindenbaums informē, ka šajās sacensībās audzēkņi startēja trijās vecuma grupās: 1. grupa – 2006. dzimšanas gads un vecākas/-i, meitenes un zēni; 2. grupa – 2007.-2008. dzimšanas gads, meitenes un zēni; 3. grupa – 2009. dzimšanas gads un jaunākas/-I, meitenes un zēni. Kopumā sacensībās startēja vairāk nekā 260 jaunieši no 18 sporta skolām un klubiem, tostarp gandrīz 40 JSPS audzēkņi un arī divi dalībnieki no Lietuvas.

 

Zelta medaļas šajās sacensībās izcīnīja divi JSPS audzēkņi – Annai Gerasevai zelts 100 metru peldējumā uz muguras (2. grupa, trenere Anželika Paegle) un Nikolass Deičmans – 100 metros uz muguras (1. grupa, trenere Astra Ozoliņa).

Par sudraba medaļām Jelgavai parūpējās Rūdis Sondors 100 metros uz muguras (2. grupa, trenere A.Ozoliņa), Elizabete Šturma 100 metros uz muguras (3. grupa, trenere Inga Arnīte), Una Millere 100 metros brasā (3. grupa, trenere I.Arnīte), Ance Aināre 200 metru kompleksajā peldējumā (1. grupa, trenere A.Ozoliņa) un Kims Krauklis 200 metri kompleksajā peldējumā (3. grupa, trenere A.Ozoliņa).

 

Bronzas medaļu šajās sacensībās izcīnīja Mārcis Millers 100 metros brasā (3. grupa, trenere I.Arnīte) un Marta Upeniece 200 metros kompleksajā peldējumā (2. grupa, trenere Egija Kravcova).

 

Jau šajā nedēļas nogalē – 24. un 25. martā – ap 40 JSPS peldētāji dosies uz Ventspili, kur notiks starptautiskās sacensības "Kristāla lāse", kas reizē ir Latvijas kausa izcīņas 6. posms.

 

 

Foto: Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies