Pētera ielā Valsts policijas vairs nav

24.01.2023.

Turpinot strukturālās pārmaiņas, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa vadība, Izmeklēšanas nodaļas un Prevencijas grupas amatpersonas no Pētera ielas 5 pārcēlušās uz jaunām telpām – Atmodas ielā 19. Līdz ar to Valsts policija pilnībā atstājusi telpas Pētera ielā.

"Telpas Pētera ielā bija nolietotas, un tur nebija darbam atbilstoši apstākļi. Lai tos uzlabotu, Valsts policija jau pagājušā gada nogalē lēma, ka darbinieki no Pētera ielas pārcelsies uz jaunām telpām vairākās adresēs. Valsts policijā, tāpat kā jebkurā citā darbavietā, ir svarīgi, kādā vidē darbinieki uzturas," norāda Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

 

Jau 1. decembrī darbu jaunās telpās – Satiksmes ielā 2A – sāka jaunizveidotā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļa, bet kopš pagājušās nedēļas telpās Zemgales Darījumu centrā Atmodas ielā 19 strādā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa priekšniece Dana Landsberga, Izmeklēšanas nodaļas un Prevencijas grupas darbinieki, bet atsevišķas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas darbu turpina Akadēmijas ielā 3, bijušajās "SEB bankas" telpās. "Darbinieki telpas Pētera ielā 5 ir atstājuši, bet šobrīd no tām vēl tiek izvākts atlikušais inventārs," tā policijas pārstāve.

 

Līdz ar to Valsts policijas struktūrvienības Jelgavā atrodas četrās adresēs: Katoļu ielā 8A, Satiksmes ielā 2A, Atmodas ielā 19 un Akadēmijas ielā 3.

 

Ja nepieciešama Valsts policijas palīdzība, piemēram, lai iesniegtu iesniegumu, iedzīvotājiem jāvēršas Satiksmes ielā 2A. Turklāt Reaģēšanas nodaļa Satiksmes ielā 2A strādā diennakts režīmā. Tāpat ar Valsts policiju var sazināties, zvanot uz Operatīvās vadības nodaļu pa diennakts tālruni 110.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies