Pieaugušos aicina uz karjeras dienu Metālapstrādes mācību parkā

27.03.2023. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 29. martā pulksten 18 organizē izglītojošu pasākumu – Pieaugušo karjeras diena Metālapstrādes mācību parkā (MMP) Krišjāņa Barona ielā 40. Pieaugušo karjeras dienā gaidīts ikviens, kurš vēlas gūt priekšstatu par karjeras un profesionālās izaugsmes iespējām metālapstrādes nozarē, kā arī uzzināt, kādas mācību programmas nepieciešams apgūt, lai kļūtu par nozares profesionāli.

Jelgavā un tās apkārtnē atrodas vairāki nozares uzņēmumi un tendences darba tirgū apliecina, ka metālapstrādes nozares darbinieku prasmes ir pieprasītas un metālapstrādē strādājošie saņem konkurētspējīgu atalgojumu. Mūsdienās karjeras maiņa un pārkvalificēšanās nav nekas neparasts, taču nereti no pārmaiņām mūs attur par nozari ir izveidojušies stereotipi. Arī metālapstrādes nozarē tādi ir sastopami, piemēram, tas, ka nozarē strādā tikai vīrieši. Šis ir stereotips, kas neatbilst reālajai situācija un par to būs iespējams pārliecināties, klātienē apmeklējot MMP.

 

Kopējais pasākuma ilgums plānots līdz vienai stundai, interesentus lūgums Pieaugušo karjeras dienai pieteikties līdz 28. martam, zvanot pa tālruni 27800576 vai rakstot uz e-pastu metalapstrade@zrkac.jelgava.lv.

 

 

Foto un informācija: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies