Pilnveido sevi kādā no 68 "Jundas" pulciņiem! Pieteikšanās – no 3. septembra

02.09.2022. Junda

Jaunrades nams "Junda" bērniem un jauniešiem līdz 25 gadu vecumam jaunajā sezonā piedāvā 68 interešu izglītības programmas, sniedzot iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt radošumu, tehniskās iemaņas, valodas un citas prasmes, kā arī iegūt jaunus draugus. Pieteikšanās nodarbībām elektroniski sāksies 3. septembrī no pulksten 10. 

"Šī būs mūsu 33. sezona, un līdztekus jau ierastajiem pulciņiem esam sagatavojuši 11 jaunas interešu izglītības programmas gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan skolēniem un jauniešiem," stāsta "Jundas" direktore Ilze Jaunzeme. Viens no jaunumiem ir pulciņš "Ziķeri" 5–7 gadus veciem bērniem, kurā saturīgi pavadīt pēcpusdienu, nostiprinot prasmes, kas apgūtas pirmsskolas izglītības iestādē. Tāpat, popularizējot veselīgu dzīvesveidu, šī vecuma bērni un 1. un 2. klases audzēkņi aicināti iesaistīties "Jundas" pulciņā "Sportiņš mazajiem". Bet skolēniem jaunajā sezonā papildus būs iespēja iepazīt elektronikas un koka amatniecības pamatus, veidot 3D animācijas, darboties koka hobijlietu darbnīcā, veidot koka spēles, apgūt "Lego" konstruēšanu un pērļošanu. Jaunums ir arī pulciņš "Izdzīvošanas prasmes dabā" 2.–7. klases skolēniem – tajā bērni un jaunieši apgūs dažādas ikdienas dzīvei nepieciešamas un pielietojamas prasmes, tiks veicināta patstāvība, pašpārliecinātība, darbojoties individuāli un komandā. Bet jaunieši aicināti "Jundā" nostiprināt angļu valodas zināšanas neformālā gaisotnē, uzsvaru liekot tieši uz valodas izmantošanu ikdienā. 

   

"Jundas" direktore stāsta, ka saglabāta arī iespēja brīvā laika nodarbības apmeklēt ne tikai "Jundas" galvenajā ēkā Zemgales prospektā 7, bet arī Jelgavas Pārlielupes pamatskolā, Jelgavas pamatskolā "Valdeka"-attīstības centrā un struktūrvienībā "Lediņi". Lai atrastu bērnam un jaunietim piemērotāko nodarbi, ar pulciņu saturu var iepazīties mājaslapā www.junda.lv un ziņas pielikumā.

 

Pieteikšanās "Jundas" nodarbībām noritēs elektroniski ŠEIT, un saite uz pieteikšanās anketu publicēta arī jaunrades nama "Junda" "Facebook" lapā. "Pieteikšanās sāksies 3. septembrī, taču pieteikties pulciņiem iespējams visa mācību gada garumā, jo situācija ir mainīga. Ja arī sākumā konkrētais pulciņš ir nokomplektēts, mēs veidojam gaidītāju rindu, lai sazinātos ar interesentu, ja kāda vieta ir atbrīvojusies. Nereti ģimene piesakās, tomēr skolas stundu saraksts un citas ārpusmācību nodarbes ievieš korekcijas laika plānošanā, līdz ar to dalība "Jundas" pulciņā tiek atteikta. Tādos gadījumos vieta tiek dota nākamajam interesentam," situāciju skaidro I.Jaunzeme. Jāpiebilst gan, ka pieteikums negarantē vietu pulciņā – pēc pieteikuma iesniegšanas vecāks e-pastā dienu pirms pulciņa nodarbības sākuma saņems apstiprinājumu par bērna dalību vai atteikumu. Dalības apstiprināšanas gadījumā tiks nosūtīta arī iesnieguma veidlapa par iestāšanos pulciņā, kas obligāti jāaizpilda un jāņem līdzi uz pirmo nodarbību. Bērns "Jundā" tiks uzņemts tikai tad, kad būs saņemts vecāka vai likumiskā pārstāvja aizpildīts iesniegums par uzņemšanu. 

 

Nodarbības sāksies no 5. septembra  – ar nodarbību sarakstu var iepazīties ziņas pielikumā un mājaslapā www.junda.lv. Tāpat kā līdz šim, Jelgavā deklarētajiem bērniem un jauniešiem dalība "Jundas" interešu izglītības nodarbībās ir bez maksas, bet citā pašvaldībā deklarētajiem bērniem dalības maksa pulciņā ir 10 eiro mēnesī.

 

Jaunrades nama "Junda" pulciņu nodarbību saraksts 2022./ 2023. mācību gada 1. semestrim

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies