Rīko iestājpārbaudījumus uzņemšanai 10. klasē

13.05.2022.

Jelgavas Valsts ģimnāzija un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija izsludinājusi pieteikšanos iestājpārbaudījumiem uzņemšanai 10. klasē, un tie notiks nākamnedēļ. Jelgavas 4. vidusskolā, 5. vidusskolā un Tehnoloģiju vidusskolā dokumentu pieņemšana sāksies jūnijā, arī uzņemšana Jelgavas Amatu vidusskolā un Jelgavas tehnikumā sāksies jūnijā. Bet Jelgavas Mūzikas vidusskola jau šobrīd aicina uz iestājpārbaudījumu konsultācijām.

Jau tradicionāli Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija un Valsts ģimnāzija skolēniem, kuri vēlas mācīties ģimnāzijas 10. klasē, rīko iestājpārbaudījumus. Šonedēļ tie norit topošajiem septītajiem, bet nākamnedēļ – desmitajiem.

 

Spīdolas Valsts ģimnāzijā iestājpārbaudījums uzņemšanai 10. klasē notiks klātienē skolā Sarmas ielā 2 piektdien, 20. maijā, no pulksten 15. Topošajiem desmitajiem tam iepriekš obligāti jāpiesakās ŠEIT.

 

Jelgavas Valsts ģimnāzijā iestājpārbaudījums mācībām 10. klasē notiks sestdien, 21. maijā, pulksten 10 Mātera ielā 44. Reģistrēties iestājpārbaudījumam var, aizpildot veidlapu skolas mājaslapā www.vgim.jelgava.lv. Ar precīziem uzņemšanas noteikumiem un prasībām var iepazīties attiecīgi mājaslapā www.vgim.jelgava.lv vai www.jsg.lv.

 

Dokumentu pieņemšana Jelgavas 4. vidusskolā, Jelgavas 5. vidusskolā un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā tiks organizēta jūnijā. Informācija par uzņemšanas noteikumiem tiks publicēta skolu mājaslapās: www.4vsk.jelgava.lv, www.5vsk.jelgava.lv un www.jtv.lv.

 

Jelgavas Amatu vidusskolā uzņemšana sāksies 13. jūnijā. Plašāku informāciju par piedāvātajām programmām un uzņemšanas nosacījumiem var iegūt skolas mājaslapā www.javs.lv. Bet Jelgavas tehnikumā uzņemšana sāksies 10. jūnijā. Informācija par piedāvātajām specialitātēm, uzņemšanas nosacījumiem pieejama skolas mājaslapā www.jelgavastehnikums.lv.

 

Iestājpārbaudījuma konsultācijas sākušās Jelgavas Mūzikas vidusskolā. Lai pārbaudītu savas zināšanas un prasmes mācībām un labāk sagatavotos iestājpārbaudījumiem Jelgavas Mūzikas vidusskolā, var pieteikties konsultācijām. Konsultācijas reflektantiem ir bez maksas. Iestājpārbaudījumu konsultācijām specialitātē jāpiesakās pa tālruni 29724148 vai e-pastu anete.vitolina@kultura.lv darba dienās no pulksten 9 līdz 17. Konsultācijas solfedžo un mūzikas teorijā notiks 33. klasē 13. un 14. jūnijā no pulksten 13 līdz 14. Dokumentu iesniegšana elektroniski un klātienē plānota no 16. maija līdz 15. jūnijam. Sīkāka informācija par uzņemšanas nosacījumiem, piedāvātajām programmām un prasībām pieejama skolas mājaslapā www.jelgavasmuzskola.lv.

 

 

Foto: pixabay.com   

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies