Slimnīcā darbu sāk jauna otolaringoloģe

30.03.2023.

Jelgavas slimnīcā no 3. aprīļa pacientus pieņems otolaringoloģe Beatrise Rozenfelde.

Viņa absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti un ieguvusi sertificēta otolaringologa diplomu Rīgas Stradiņa universitātes rezidentūras studiju programmā. Ārste apguvusi praktiskās un teorētiskās iemaņas darbā gan ar pieaugušajiem pacientiem, gan bērniem. Tāpat ārste papildinājusi zināšanas, apmeklējot starptautiskus kongresus un kursus otolaringoloģijas specialitātē, pilnveidojot arī savas praktiskās iemaņas deguna blakusdobumu endoskopiskajā ķiruģijā. B.Rozenfelde iepriekš ir strādājusi Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, konsultējot akūtos pacientus Uzņemšanas nodaļā, kā arī konsultējot pacientus ambulatori. 

 

Ārste slimnīcā konsultēs visu vecumu bērnus un pieaugušos ausu, kakla un deguna saslimšanu gadījumos, kā arī veiks otolaringoloģiskās operācijas.

 

Plānots, ka aprīlī ārste slimnīcā pieņems pirmdienās no pulksten 11 līdz 16, trešdienās no pulksten 10 līdz 16, ceturtdienās no pulksten 10 līdz 12 un piektdienās no pulksten 10 līdz 12. Maijā pieņemšanas laiki mainīsies.

 

Pie otolaringologa var pieteikties, SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca" mājaslapā www.jpslimnica.lv izvēloties sadaļu "E-pieteikums" vai zvanot uz Ambulatoro reģistratūru pa tālruni 63030364.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies