Šorttrekisti pirmajās sacensībās pēc pandēmijas sasniedz personīgos rekordus

07.09.2021. Sporta servisa centrs

No 3. līdz 5. septembrim Slovākijas pilsētā Spišska Nova Vesa aizvadīts ISU Danubia Cup 1. posms šorttrekā, kas ir ieskaites sacensības, lai kvalificētos Eiropas kausa finālam. Šajās sacensībās piedalījās arī septiņi Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi.

JLSS šorttreka treneris Endijs Vīgants informē, ka vislabāk sacensībās veicās Linardam Reinim Laizānam un Emīlam Reinim Rudzītim, kuri kopā ar diviem šorttrekistiem no Ventspils ieguva 1. vietu 3000 metru stafetes slidojumā, par septiņām sekundēm pārliecinoši apsteidzot tuvākos konkurentus.

 

Individuālajos startos vislabāk veicās Linardam Reinim, kurš junioru C grupā (14–15 gadi) trīs distanču kopvērtējumā (1500 metri, 1000 metri, 500 metri) ierindojās 2. vietā starp 22 dalībniekiem. Šajā grupā startēja arī Emīls Reinis, kurš trīs distanču kopvērtējumā ierindojās 7. vietā. Junioru D grupā (12–13 gadi) startēja Alisters Gasparovičs, kurš trīs distanču kopvērtējumā (1000 metri, 777 metri, 500 metri) ierindojās 10. vietā starp 18 dalībniekiem. Vīriešu grupā, kur tika apvienota junioru B (16–17 gadi), junioru A (18–19 gadi) un vīriešu (18 un vairāk gadu) grupa, startēja Gļebs Skudiakovs, Māris Jānis Šternmanis, Kārlis Pastors un Ralfs Bērziņš. Viņi šajā grupā izcīnīja attiecīgi 4., 5., 6. un 7. vietu 17 dalībnieku konkurencē.

 

Treneris norāda, ka puiši tieši pirms sacensībām turpat Slovākijā aizvadīja desmit dienu ISU Development project treniņnometni. "Šīs JLSS audzēkņiem bija pirmās sacensības kopš pandēmijas sākuma. Visi sportisti sasniedza jaunus personiskos rekordus gandrīz visās distancēs, un tas apliecina, ka treniņu process pandēmijas laikā ir bijis veiksmīgs," tā treneris.

 

 

Foto: no E.Vīganta arhīva

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies