4.8 °C, 0.4 m/s, 93.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsSportistiem tekvondo sacensībās visu kalumu medaļas
Sportistiem tekvondo sacensībās visu kalumu medaļas
31/03/2023

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā aizvadīts starptautisks tekvondo turnīrs Lithuania Open. Jelgavas kluba Olimpiks pārstāvji tajā izcīnīja trīs medaļas.

Kopumā turnīrā piedalījās vairāk nekā 200 sportistu no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Somijas, Ukrainas. Klubu “Olimpiks” pārstāvēja četri sportisti, izcīnot pa vienai zelta, sudraba un bronzas medaļai.

Zelta medaļu 2012. un 2013. gadā dzimušo bērnu grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem izcīnīja Markuss Kranga, uzvarot abās savās cīņās. Sudraba medaļu kadetu grupā (jaunietes 12–14 gadu vecumā) svara kategorijā virs 59 kilogramiem izcīnīja Valērija Stavro, finālā piekāpjoties sportistei no Rīgas. Bronzas medaļu junioru vecuma grupā (15–17 gadi) svara kategorijā līdz 63 kilogramiem izcīnīja Stīvens Kranga. “Stīvens aizvadīja trīs cīņas. Pirmajā cīņā pieveica Igaunijas sportistu, otrajā – Lietuvas sportistu, bet pusfinālā zaudēja pretiniekam no Polijas,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta treneris Vitālijs Lepins-Žagars.