Turpinās "Jelgavas poliklīnikas akadēmijas" semināri ārstiem; tuvākais - ceturtdien

17.01.2023.

Arī šogad SIA "Jelgavas poliklīnika" turpina projektu "Jelgavas poliklīnikas akadēmija", kurā mediķiem ir iespēja bezmaksas piedalīties un papildināt zināšanas tematiskos semināros ar starptautiskiem atzītiem profesionāļiem medicīnas jomā. Ceturtdien, 19. janvārī, pulksten 15 norisināsies SIA "Tamro" un SIA "Jelgavas poliklīnika" organizētais seminārs ārstiem "Laimīgs vēders, laimīgs cilvēks".

Šajā tikšanās reizē tiks runāts par vēdera veselību. Seminārā lekciju par vēdera veselību lasīs pediatre Sanita Mitenberga, savukārt poliklīnikas galvenā ārste Dace Kārkliņa iepazīstinās ar Jelgavas poliklīnikas sniegtajām iespējām kuņģa zarnu trakta saslimšanu gadījumos.

 

Pasākums norisināsies Jelgavas poliklīnikas konferenču zālē, taču mediķiem ir iespēja seminārā piedalīties arī attālināti. Turklāt par dalību seminārā ir iespēja saņemt tālākizglītības punktus (TIP). Lai piedalītos seminārā, dalībai jāreģistrējas ŠEIT

 

Jāpiebilst, ka apmeklēt bezmaksas seminārus ir aicināti tikai medicīnas darbinieki. Aktuālākā informācija par šīsnedēļas un turpmākajiem semināriem, to tematiku un norises laiku pieejama mājaslapā www.jp.lv un  poliklīnikas sociālo tīklu kontos.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: SIA "Jelgavas poliklīnika"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies