Uzņēmējiem piedāvā bezmaksas semināru par ugunsdrošību un darba aizsardzību

23.03.2023. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar uzņēmumu "FN-Serviss" piedāvā uzņēmumiem un organizācijām bezmaksas semināru "Kā inovatīvi organizēt darbinieku instruktāžas un praktiskās apmācības ugunsdrošībā un darba aizsardzībā?". Seminārs notiks 21. aprīlī pulksten 10 ZRKAC Svētes ielā 33.

Pamatojoties uz tiesību aktos noteiktajām prasībām, ikvienam darba devējam ne retāk kā reizi gadā jāveic ugunsdrošības un darba aizsardzības instruktāžas darbiniekiem. Uzsākot darba attiecības, jaunajiem darbiniekam ir jānodrošina ievadapmācības un sākotnējā instruktāža darba aizsardzībā. Tāpat tiem uzņēmumiem, kuriem objektā vienlaicīgi var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, nepieciešams vienu reizi gadā organizēt arī evakuācijas apmācības, atbilstoši rīcības plānam ugunsgrēka gadījumā.

 

ZRKAC aicina ikvienu interesentu pieteikties semināram, apgūstot uzņēmuma "FN-Serviss" izstrādāto apmācību programmu.  Uzņēmums piedāvā vairākus ērtus risinājumus, kas atbilst mūsdienu kvalitātes prasībām un atvieglo instruktāžu un praktisko apmācību organizēšanu uzņēmumos un organizācijās.

 

Semināra laikā tiks piedāvāta arī virtuālā dzēšana ar ugunsdzēsības aparātiem. Šādā inovatīvā veidā, apgūstot praktisko ugunsdrošības instruktāžu, iespējams ne tikai iegūt noderīgas zināšanas, bet arī nostiprināt prasmes, lai samazinātu iespējamos zaudējumus un glābtu cilvēku dzīvības ugunsgrēka gadījumā.

 

Lai piedalītos seminārā, nepieciešams līdz 20. aprīlim aizpildīt pieteikuma formu, kas pieejama ŠEIT.

 

Sīkāku informāciju par semināru var iegūt ZRKAC mājaslapā www.zrkac.lv.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies