"3x3 Jelgava" nepiedalīsies "Open" tūres finālā

06.05.2022. Sporta servisa centrs

Ņemot vērā to, ka komandas "3x3 Jelgava" spēlētāji šobrīd BK "Jelgava" sastāvā aizvada "Ramirent" Nacionālās basketbola līgas fināla sēriju, komanda pieņēmusi lēmumu nestartēt Latvijas Basketbola savienības rīkotās 3x3 basketbola tūres "Open" finālā 7. maijā.

BK "Jelgava" šobrīd aizvada "Ramirent" Nacionālās basketbola līgas fināla sēriju pret BK "Jēkabpils". Pirmajā spēlē 3. maijā jelgavnieki mājās izcīnīja uzvaru, šodien, 6. maijā, komandai paredzēts izbraukums Jēkabpilī, nākamā spēle – 10. maijā Jelgavā. Ņemot vērā spraigo un atbildīgo grafiku, BK "Jelgava" vadība mēģināja vienoties ar Latvijas Basketbola savienību par "Open" tūres fināla pārcelšanu vai "Ramirent" Nacionālās basketbola līgas fināla spēļu datumu maiņu. Tā kā kompromisu rast neizdevās, BK "Jelgava" izvirzīja savas prioritātes un nolēma nepiedalīties "Open" tūres finālā.

 

Jāatgādina, ka "Open" tūrei bija pieci posmi, no kuriem viens norisinājās arī Jelgavā. 12 labākās komandas pēc šiem posmiem iekļuva finālā. BK "Jelgava" kopvērtējumā ieņēma 2. vietu.

 

Foto: Jelgavas Sporta servisa centra arhīvs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies