Apliecini zināšanas par Jelgavu un atstāj sveicienu pilsētai uz īpašas sienas!

24.05.2021. Junda

Pilsēta nav tikai mājas un ielas, tie esam arī mēs – jelgavnieki –, un katram no mums ir sava Jelgava. Svinot Jelgavas pilsētas svētkus, iesaistīties radošās aktivitātēs, apliecinot piederību pilsētai, aicina arī jaunrades nams "Junda". No 24. līdz 30. maijam pie "Jundas" ēkas Zemgales prospektā 7 uz īpašas sveicienu sienas ikviens var uzrakstīt savu novēlējumu Jelgavai 756. dzimšanas dienā, apliecināt savas zināšanas par pilsētu, piedaloties spēlē "Ko tu zini par Jelgavu?" un ekspedīcijā "Manas pilsētas iela", kas ļaus izzināt Akadēmijas ielas un Zemgales prospekta pagātni un tagadni interaktīvā pastaigā.

Jau šobrīd pie "Jundas" Zemgales prospektā 7 izvietota īpaša sveicienu jeb čata siena, uz kuras jelgavnieki ar krītiņu aicināti uzrakstīt savu novēlējumu mūsu Jelgavai dzimšanas dienā. "Pilsētas iedzīvotāju intereses un vēlmes ir ļoti svarīgas, domājot par pilsētas attīstību nākotnē, tāpēc iedzīvotāju novēlējumi Jelgavai ir ļoti gaidīti. Lai ikviens varētu kļūt par daļu no Jelgavas pilsētas svētkiem šajā citādajā svinēšanas laikā, līdz 30. maijam aicinām: dodies uz Zemgales prospektu 7, paņem krītiņu, kas atrodas pie "Jundas" B ieejas Palīdzības ielas pusē, un atstāj savu vēstījumu čata lodziņā. Radīsim svētkus kopā!" piedalīties aicina "Jundas" kolektīvs.

 

Tāpat no 24. līdz 30. maijam katru dienu no pulksten 10 līdz 21 iedzīvotāji var piedalīties "Jundas" sagatavotajā interaktīvajā Jelgavas pamatzināšanu ruļļu spēlē "Ko tu zini par Jelgavu?". Lai piedalītos, jādodas uz Zemgales prospektu 7, kur pie ēkas ieejas, izmantojot mobilo ierīci, jānoskenē QR kods un jāatbild uz "Jundas" sagatavotajiem jautājumiem. Ja dalībnieks nezina atbildes, tās varēs atrast gar "Jundas" ēku izvietotajos Jelgavas pamatzināšanu ruļļos. Zinošākie spēles dalībnieki saņems balviņas. Jāpiebilst, ka ar Jelgavas pamatzināšanu ruļļiem, kuri ietver nozīmīgus faktus par pilsētu, kas būtu jāzina ikvienam jelgavniekam, var iepazīties jau šobrīd ŠEIT

 

Svarīga ir ne tikai tagadne, bet arī pagātne, un jaunrades nams "Junda" kopā ar Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju līdz 31. augustam piedāvā piedalīties ekspedīcijā "Manas pilsētas iela", ar mobilās lietotnes starpniecību izzinot Akadēmijas ielas un Zemgales prospekta pagātni un tagadni interaktīvā pastaigā. Ekspedīcija veicama jebkurā laikā, izmantojot lietotni "Actionbound", atrodot aktivitāti "Manas pilsētas iela" (actionbound.com/bound/iela). Ekspedīcijas sākums ir pie dzelzceļa stacijas, un dalībniekiem jāapmeklē 18 objekti trīs ielu garumā. Ekspedīcijas garums ir divi kilometri, un ceļā jāpavada vismaz pusotra stunda, dodoties kājām. Aktivitātes nolikums publicēts vietnē ej.uz/EkspedicijaNolikums. Lai gan aktivitāte būs pieejama līdz 31. augustam, balvu izlozē piedalīsies tie, kuri to pabeiguši līdz 1. jūnija pulksten 9.

 

Jāuzsver, ka visas "Jundas" aktivitātes norisināsies, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības un distancēšanās noteikumus. Arī dalībnieki aicināti būt atbildīgi, ievērot distanci un lietot sejas masku.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē    

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies