CSDD aicina piedalīties "Bērnu rallijā 2019"

07.08.2019.
10. augustā pulksten 12 Rīgas ielā 11a, tirdzniecības centra "Valdeka" stāvlaukumā, norisināsies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) bezmaksas riteņbraukšanas sacensības visai ģimenei "Bērnu rallijs 2019". Dalībnieki aicināti pieteikties.

Sacensībās bērni pārbaudīs un attīstīs gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas, kas vajadzīgas, lai droši piedalītos satiksmē, kā arī demonstrēs prasmes velosipēda un velokarta vadīšanā, vadot braucamrīkus cauri šķēršļu trasēm. Tiks risināti arī teorijas uzdevumi, kuros iekļauti jautājumi par velosipēdu uzbūvi, drošu satiksmi un ceļu satiksmes noteikumiem.

 

Sacensībās dalībnieki startēs gan trīs individuālajās grupās (2012.–2013. gadā dzimušie, 2009.–2011. gadā dzimušie un 2005.–2008. gadā dzimušie), gan komandu grupā, kur viens dalībnieks ir vecumā līdz 14 gadiem, bet otrs – vecumā no 15 gadiem.

 

Sacensībām starts sestdien tiks dots pulksten 12. Pieteikties var līdz 8. augustam. Atlases kārtu godalgoto vietu ieguvēji tiksies finālsacensībās, kas paredzētas 25. augustā Liepājā.

 

Pasākuma laikā inventāru nodrošina organizatori. Visas dienas garumā notiks arī pitstopi jeb brīvā laika pavadīšanas aktivitātes visai ģimenei.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies