Gaida pieteikumus alpīnisma sacensībām

05.09.2022. Sporta servisa centrs

Līdz 20. septembrim komandas četru dalībnieku sastāvā, tostarp vismaz viena dāma, aicinātas pieteikties starptautiskajām sacensībām alpīnisma tehnikā komandām "Remosa kauss 2022", kas šogad vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts alpīnisma tehnikā telpās. Pieteikties var gan sportistu, gan amatieru grupā. Sacensības Jelgavas sporta hallē notiks 24. un 25. septembrī.

Sacensības alpīnisma tehnikā komandām "Remosa kauss" Jelgavas sporta hallē pirmo reizi notika 2020. gada februārī. Hallē tika ierīkotas speciālas trases un izveidotas dažādas grūtības pakāpes distances. Sacensības pulcēja 16 komandas – ap 100 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Šogad biedrība "Remoss" nolēmusi tradīciju turpināt, un Jelgavas sporta hallē notiks jau otrais "Remosa kauss", kas šoreiz būs arī Latvijas čempionāts alpīnisma tehnikā telpās.

 

Šo sacensību mērķis ir alpīnisma tehnikas elementu precīza un ātra izpilde, sacensību apstākļus pielīdzinot reālām situācijām kalnos tehniskos alpīnisma maršrutos.

 

Sacensības notiks divās grupās – amatieriem un sportistiem –, taču, lai tajās piedalītos, dalībniekiem ir jābūt vismaz priekšzināšanām alpīnismā. Turklāt tās ir sacensības pieaugušajiem – piedalīties var 2006. gadā dzimuši un vecāki dalībnieki, izveidojot četru cilvēku komandu, kurā jābūt vismaz vienai sievietei.

 

Jelgavas sporta hallē tiks izveidotas vismaz septiņas distances, un katrai komandai tās būs jāveic un jākrāj punkti. Finālā tiksies četras komandas, kuras būs izgājušas visvairāk distanču un sakrājušas visvairāk punktu. Jāpiebilst, ka sporta grupas uzvarētājkomanda saņems arī ceļojošo kausu. Gan sportistu, gan amatieru grupām sacensības norisināsies divās kārtās – kvalifikācija un fināls. Sacensības sāksies 24. septembrī – no pulksten 8.30 līdz 9 paredzēta komandu reģistrācija, pēc tam plānota sacensību atklāšana, distanču parādīšana un izskaidrošana, bet no pulksten 10 līdz 18 komandām notiks kvalifikācijas distanču veikšana. Sacensības turpināsies 25. septembrī – fināla distanču starts četrām labākajām komandām katrā grupā paredzēts pulksten 9.30. Pēc fināliem – apbalvošana.

 

Interesenti sacensībām var pieteikties līdz 20. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu ŠEIT.

 

Ar sacensību nolikumu var iepazīties facebook.com/Biedrība Remoss. Dalības maksa – 60 eiro no komandas. Papildu jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar organizatoriem pa e-pastu remoss.latvia@gmail.com, tālruni 29539836 (sacensību galvenais tiesnesis Normunds Hofmanis), 28647114 (sacensību distanču priekšnieks Nauris Hofmanis) vai 28366305 (sacensību organizatorisko darbu vadītāja Kristīne Hofmane).

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies