Iznācis jaunākais "Jelgavas Vēstneša" numurs

20.10.2021.

Šodien, 20. oktobrī, iznāk pašvaldības informatīvā izdevuma "Jelgavas Vēstnesis" kārtējais numurs. To jau šobrīd var lasīt arī internetā ŠEIT. Ja jūsu pastkastītē nenonāk "Jelgavas Vēstnesis", lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.

Aktuālākās tēmas oktobra "Jelgavas Vēstneša" numurā:

  • Ir atlicis mazāk nekā gads, lai tie nekustamā īpašuma īpašnieki, kuri objekta būvniecību sāka līdz 2014. gada 1. oktobrim, ēku nodotu ekspluatācijā. Pēc nākamā gada 1. oktobra jārēķinās, ka visām būvēm, kas astoņu gadu laikā netika nodotas ekspluatācijā, piemēros paaugstinātu nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likmi.
  • Jelgavas pašvaldība turpina īstenot projektu "Proti un dari!" un aicina iesaistīties jaunus dalībniekus. Projekta mērķis ir motivēt un iesaistīt atbalsta pasākumos jauniešus vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki.
  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubators ir vieta, kur jau teju piecu gadu garumā tiek attīstīta konkurētspējīga uzņēmējdarbība, nodrošinot jauna biznesa uzsākšanai un jau esoša biznesa attīstībai nepieciešamo vidi. Līdz šim inkubācijas programmā uzņemti un atbalstīti 89 jaunie uzņēmēji, bet pirmsinkubācijas programmā savas biznesa idejas dzīvotspēju pārbaudījuši 256 biznesa ideju autori.
  • Rezidentūrta ir obligāts ceļš, lai kļūtu par sertificētu ārstu. "Jelgavas Vēstnesis" iepazīstina ar pieciem jaunajiem ārstiem rezidentiem, kuri, strādājot Jelgavas slimnīcā, apgūst izvēlēto specialitāti.
  • Par darbiem Vecpilsētas ielā 2 un Jāņa Asara ielā 1, kur top Dzīvesziņas un arodu sēta.
  • Lai teiktu paldies par ieguldījumu un augstu pedagoģisko meistarību, 34 Jelgavas izglītības iestāžu pedagogiem pasniegts Jelgavas valstspilsētas domes Pateicības raksts. "Jelgavas Vēstnesis" iepazīstina ar trim apbalvotajiem skolotājiem.
  • Šomēnes Zemgales Olimpiskajā centrā sākta futbola laukuma mākslīgās zāles seguma nomaiņa. Plānots, ka darbi tiks paveikti divu mēnešu laikā.
  • Lai nodrošinātu komfortablākus braukšanas apstākļus un samazinātu ielu uzturēšanas izmaksas, šogad 11 pilsētas grantēto ielu posmos veikta divkārtu virsmas apstrāde.
  • Sākušies Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra ēkas Sarmas ielā 4 energoefektivitātes paaugstināšanas darbi. Kāda izskatīsies ēka – apskati jaunajā "Jelgavas Vēstnesī".
  • Noslēdzas pirmā aktīvā sezona jaunajā bērnu rotaļu un atpūtas laukumā Uzvaras parkā. Kādi ir novērojumi un secinājumi pēc pirmās sezonas un, kas jāņem vērā, apmeklējot Uzvaras parka laukumiņu, lasiet "Jelgavas Vēstnesī".

Jāatgādina, ka "Jelgavas Vēstnesim" jābūt piegādātam katrā reģistrētajā pastkastītē Jelgavā. Tāpat izdevums pieejams vairākās publiskās vietās – Jelgavas valstspilsētas domē, Jelgavas poliklīnikā, Jelgavas pilsētas slimnīcā, kultūras namā, Jelgavas bibliotēkā, Sociālo lietu pārvaldē, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā. Ja pašvaldības informatīvais izdevums nav saņemts, nākamajā dienā lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.

 

Nākamais "Jelgavas Vēstneša" numurs – 17. novembrī.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies