Jaunākās vakances: Darbiniekus meklē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

19.10.2022.

Četras aktuālas vakances šobrīd ir Jelgavas reģionālajam Tūrisma centram (JRTC). Centrs aicina darbā tūrisma speciālistu, saimnieciskās darbības speciālistu, administratoru un sētnieku/dārznieku. Bet AS "Latvijas valsts meži" piedāvā darbu mežkopības meistaram un mežsaimniecības tehniķim Zemgales reģionā.

Darbam JRTC var pieteikties līdz 26. oktobrim. Tūrisma speciālistam ar darba vietu Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī tiek piedāvāta alga 1091 eiro, saimnieciskā darba speciālistam Vecpilsētas ielā 14 – 1134 eiro, administratoram Vecpilsētas ielā 14 – 1100 eiro un sētniekam/dārzniekam, kurš rūpēsies par Vecpilsētas ielas 2. un 14. teritoriju, – 642 eiro. Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. Tūrisma speciālista, administratora un saimnieciskā darba speciālista darbam var pieteikties, dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes aprakstu (CV) sūtot pa e-pastu dace.kanepone@tornis.jelgava.lv, bet sētnieka/dārznieka vakancei, zvanot pa tālruni 25746417 vai rakstot e-pastu anzelika.jaunzema@tornis.jelgava.lv. Sīkāku informāciju par galvenajiem darba pienākumiem un prasībām pretendentiem var uzzināt ŠEIT.

 

Jaunsardzes centrs aicina darbā jaunsargu instruktoru Jelgavas tehnikumā, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijā. Instruktora alga ir no 1200 līdz 1530 eiro pirms nodokļu nomaksas. Un šai vakancei var pieteikties līdz 30. oktobrim. Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt vai nosūtīt uz e-pastu konkursi@jc.gov.lv. Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūgums pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā. Tālruņi uzziņām 26520497, 26658991.

 

SIA "Latvijas valsts meži" Zemgales reģiona klientu centrs piedāvā darbu mežkopības meistaram (alga 1479 – 1600 eiro) Zemgales reģiona Misas un Klīves iecirknī un mežsaimniecības tehniķim (alga 1479 – 1643 eiro) Zemgales reģiona Īles iecirknī.  Darbam Latvijas valsts mežos var pieteikties līdz 24. oktobrim, uzņēmuma mājaslapā https://www.lvm.lv/vakances/ vai sūtot pieteikumu uz e-pastu vakance@lvm.lv. Uzziņas pa tālruni 67610015.

 

Pārtikas un veterinārais dienests Kristapa Helmaņa ielā 10 piedāvā darbu inspektoram veterinārās uzraudzības jomā. Alga inspektoram ir no 1076 līdz 1190 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikuma vēstuli, CV nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi konkursi@pvd.gov.lv ar norādi "Dienvidzemgales pārvaldes veterinārās jomas inspektors" līdz 4. novembrim. Tālrunis uzziņām 67084629.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

 

Imnformācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies