Jelgavas bērniem un jauniešiem dalība pilsētas akvatlona čempionātā būs bez maksas

22.04.2022. Sporta servisa centrs

8. maijā Jelgavā notiks akvatlona sacensības, kurās dalībnieki sacentīsies peldēšanā un skriešanā. Piedalīties var interesenti, sākot no deviņu gadu vecuma. Jelgavniekiem līdz 19 gadu vecumam dalība sacensībās būs bez maksas. Pieteikums jāiesniedz līdz 6. maija pulksten 12 pa e-pastu piramida.triathlon@inbox.lv

8. maijā Jelgavā norisināsies akvatlona sacensības "Mītavas kauss 2022", Latvijas kauss akvatlonā 2022 un Jelgavas atklātais čempionāts. Dalībniekiem būs jāsacenšas peldēšanā un skriešanā. Distances garums būs atkarīgs no vecuma grupas, kurā dalībnieks startēs. Ar vecuma grupām, distanču garumiem, dalības maksu un citiem nosacījumiem var iepazīties sacensību nolikumā.

 

Sacensības norisināsies LLU Sporta namā Raiņa ielā 1. Plānots, ka skriešana notiks LLU stadionā līdzās baseinam. Sacensības sāksies ar peldēšanu (starts no ūdens) pulksten 12. Starts skriešanas distancei – 10 minūtes pēc pēdējā peldējuma, kas provizoriski varētu būt ap pulksten 13.

 

1–3. vietas ieguvēji katrā vecuma grupā (izņemot FO un MO) tiks apbalvoti ar balvām. 1–3. vietas ieguvēji absolūtajā vērtējumā sievietēm un vīriešiem garajā distancē (500 metru peldējums un 2500 metru skrējiens) tiks apbalvoti ar Jelgavas čempionāta medaļām.

 

Sacensības organizē sporta klubs "Piramida Triathlon Club" sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi "Sporta servisa centrs" un Latvijas Triatlona federāciju.

 

 

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies