Jelgavas pašvaldība Ēnu dienā skolēniem piedāvā vairāk nekā 360 vakances; sākusies pieteikšanās

07.03.2023.

No 7. marta skolēniem ir iespēja pieteikties Ēnu dienai, kas norisināsies 5. aprīlī.  Jelgavas pašvaldība piedāvā vairāk nekā 360 "ēnotāju" vakances, kurām var pieteikties mājaslapā www.enudiena.lv.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē, norāda organizatori.

 

Jelgavas pašvaldībā "ēnotāji" varēs iepazīt pašvaldības ikdienas darbu, piesakoties vakancēm pašvaldības administrācijā, iestādēs, kā arī kapitālsabiedrībās. "Ēnotājiem" būs iespēja iepazīt domes priekšsēdētāja darba ikdienu, domes priekšsēdētāja vietnieku un pašvaldības izpilddirektora darbu, kā arī "ēnot" daudzus citus pašvaldības darbiniekus – personāla vadītāju, ainavu arhitektu, galveno speciālistu izglītības jautājumos, lietvedi, jaunatnes lietu speciālistu, restauratoru, tūrisma speciālistu, satiksmes organizācijas inženieri, medmāsu, ķirurgu un citus. Ēnu diena tiks organizēta klātienē.

 

Jāpiebilst, ka pašvaldības vakancēm var pieteikties 6.-12. klases skolēni, kopā 369 jaunieši.

 

Vakances piedāvā arī dažādas valsts institūcijas. Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte piedāvā pieteikties vakancēm – docents, lektors, profesors un pētnieks. Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā būs iespējams "ēnot" ārsta palīgu (feldšeri).

 

Tāpat virkne Jelgavā darbojošies uzņēmumi gaida "ēnotājus". Uzņēmums SIA "Evopipes" piedāvā izvēlēties "ēnot" – valdes priekšsēdētāju un informācijas tehnoloģiju administratoru. Uzņēmums, kurš nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un produktu izstrādi, SIA "TestDevlab" – informācijas sistēmu testētāju. Iegūt plašāku informāciju par piedāvātajām vakancēm un pieteikties tām var mājaslapā www.enudiena.lv.

 

Organizatori informē, ja pirmajā pieteikšanās kārtā netiks apstiprināts pieteikums, tad no 17. marta būs iespējams pieteikties citai darba vakancei.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies