Jelgavnieki sacentīsies par uzvaru "Zelta Zivtiņas Čempionāta" finālā

27.04.2022.

Noskaidroti Eiropā lielākā bērnu un jauniešu festivāla "Zelta Zivtiņas Čempionāta" finālisti – aptuveni 3000 skolēni no 120 skolu klasēm, tajā skaitā – divas klases no Jelgavas, kas cīnīsies par uzvaru finālā.

"Zelta Zivtiņas Čempionāta" digitālajā pusfinālā piedalījās gandrīz 600 skolu klases, risinot vārdu minēšanas spēli, kuras laikā skolēniem individuāli, ar pēc iespējas mazāku mēģinājumu skaitu bija jāizvēlas vārdu veidojošie burti, lai atminētu vārdus, kuri saistīti ar šī gada čempionāta tēmu. Savukārt radošā uzdevuma mērķis bija parādīt klases emocijas, atgriežoties klātienes mācībās, kā arī iepriecināt savas skolas darbiniekus. Skolēni piedalījās skolas uzkopšanas un dekorēšanas darbos, palīdzēja skolotājiem un darbiniekiem viņu ikdienas pienākumos, cienāja skolas darbiniekus ar pašceptiem gardumiem, rīkoja koncertus un īpašus pārsteigumus.

 

Finālā iekļuva 120 spēcīgākās klases no visas Latvijas, kas sacentīsies starp komandām 5.-6. klašu, 7.-9. un 10.-12. klašu grupā. Jāpiebilst, ka finālā Jelgavu pārstāvēs Jelgavas 4. sākumskolas un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas audzēkņi. Tāpat saraksts ar visām finālā iekļuvušajām klasēm ir pieejams festivāla mājaslapā www.zzcempionats.lv.

 

Kā iepriekš tika informēts, "Zelta Zivtiņas Čempionāta" fināls šogad tiks organizēts pēc īpaša grafika un norisināsies trīs nedēļu garumā no 9. līdz 27. maijam, lai ievērotu epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies