Maijā veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā

02.06.2020. Pilsētsaimniecība

Saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem maijā pilsētā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Emīla Dārziņa ielas rajonā, Zvejnieku ielā, Vecajā ceļā, Zirgu ielā un Māras ielā.

Emīla Dārziņa ielas rajonā – Augstkalnes ielā, Emīla Dārziņa ielā, Vīgriežu ielā, Zirgu ielā, Smilšu ielā, Nākotnes ielā un citās — uzstādītas ceļa zīmes "Maksimālā ātruma ierobežojuma zona – 30 km/h".

 

1_izmaina_Emila_Darzina_rajons-1.png

 

1_izmaina_Klavu_iela.jpg

 

Lai uzlabotu Zvejnieku ielas posma caurbraucamību no Kārļa ielas līdz Lapskalna ielai, pāra Nr. pusē uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 "Apstāties aizliegts".

 

2_izmaina_Zvejnieku_iela.jpg

 

2_izmaina_Zvejnieku_iela2.jpg

 

Vecajā ceļā, iebrauktuvē uz Jelgavas 6.vidusskolu, demontētas ceļa zīmes Nr.326 "Apstāties aizliegts" ar papildzīmi Nr.828 "Darbības laiks – darbadienas no 7.30 līdz 9.00", tādējādi nodrošinot vairāk stāvvietas vietējiem iedzīvotājiem. Atsākoties klātienes 2020./2021. mācību gadam, zīmes tiks atjaunotas.

 

3_vecais_cels.jpg

 

Sadarbībā ar VAS "Latvijas Valsts ceļi" Jelgavas nodaļu Zirgu ielā pie krustojuma ar Mātera ielu pārcelta ceļa zīme Nr.326 "Apstāties aizliegts", kas iepriekš traucēja transporta kustību labajā joslā braucošajām mašīnām.

 

4_zirgu_iela.jpg

 

Izveidotas divas jaunas gājēju pārejas Māras ielā pie iebrauktuves uz Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādi "Lācītis" un Tērvetes ielā pie krustojuma ar Kastaņu ielu. Papildus informācija pieejama šeit.

 

Maijā uzstādītas arī navigācijas zīmes Lielupes un Driksas upju krastos un uz tiltiem, lai ūdens transporta satiksme būtu droša un regulēta. Par navigācijas zīmēm informācija ir pieejama šeit.

 

Ziņu sagatavoja

JPPI "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies