Makšķerēšanas sacensības "Lielupes zandarts 2022" atkal notiks klātienē (precizēta)

11.05.2022. Sporta servisa centrs

Šogad Jelgavas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām "Lielupes zandarts 2022" notiks klātienē 4. jūnijā no pulksten 5.30 Lielupē no autotilta Jelgavā līdz Kalnciema tiltam Jelgavas novada Valgundes pagasta teritorijā.

Pulcēšanās vieta: pie laivu slipa Pilssalas ielā Jelgavā. Reģistrācija sāksies pulksten 5, dalībniekiem iesniedzot iepriekš sagatavotu pieteikuma formu (sacensību nolikuma 2. pielikums). Pulksten 5.30 tiks dots sacensību starts, pulksten 15 plānota lomu svēršana, pulksten 15.30 – apbalvošana (pie laivu slipa Pilssalas ielā Jelgavā).

 

Dalībnieki var startēt individuāli vai komandā pa diviem cilvēkiem (vismaz vienam jābūt pilngadīgam). Dalībnieki netiks dalīti pēc vecuma vai dzimuma. Sacensību dalībniekam jāuzrāda derīga makšķerēšanas atļauja, kas noteikta Makšķerēšanas noteikumos. Makšķerēt atļauts, izmantojot vienu makšķerēšanas rīku (velce, spinings). Dalības maksa – 10 eiro no dalībnieka skaidrā naudā sacensību dienā pirms sacensībām.

 

Lomā tiks ieskaitīti pieci zandarti un piecas jebkādas citas zivis (asaris, līdaka, salate, sams u.c.), par katru zivi piešķirot punktus saskaņā ar sacensību nolikumu. Sacensību 1.–3. vietas ieguvēji individuālajā un komandu vērtējumā tiks apbalvoti ar medaļām, diplomiem un balvām. Lielākā zandarta īpašnieks tiks apbalvots ar balvu 200 eiro vērtībā.

 

2021. gadā pandēmijas dēļ sacensības "Lielupes zandarts" nenotika. Kā alternatīva tika rīkots konkurss makšķerniekiem "Lielupes zandarts 2021", ļaujot dalībniekiem pieteikt zandartu, kas noķerts Lielupē 2021. gada jūnijā. Konkursā uzvarēja Ēriks Glagaus ar 750 gramus smagu zandartu. Savukārt 2020. gadā sacensības notika klātienē, un tajās uzvarēja Juris Ullas no Kuldīgas ar 3640 gramus smagu zandartu.

 

Sacensības rīko makšķerēšanas sporta klubs "Lielupes brekši" sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi "Sporta servisa centrs".

 

SACENSĪBU NOLIKUMS

 

Foto: no Jelgavas Sporta servisa centra arhīva

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies