Olimpiskais čempions atgriežas laukumā

21.10.2021. Sporta servisa centrs

Pirmo turnīru kopš Tokijas olimpiskajām spēlēm aizvadījis olimpiskais čempions Jelgavas 3x3 basketbolists Edgars Krūmiņš, kurš ar komandu "Riga" turnīrā Krievijas pilsētā Permā izcīnīja 3. vietu.

Komanda "Riga" turnīrā "Perm Bionord Intl 3x3 Quest 2021" piedalījās šādā sastāvā: Kārlis Pauls Lasmanis, Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars un Artūrs Strēlnieks.

 

Sacensību pirmajā dienā latvieši aizvadīja spēli ar Krievijas komandu "Moscow Inanomo" un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 18:21. Edgars Krūmiņš, atgriežoties laukumā pirmo reizi pēc olimpiskajām spēlēm un gūtās traumas izārstēšanas, guva piecus punktus. Otrajā dienas spēlē mūsu komanda tikās ar "Tel-Aviv", šoreiz izcīnot uzvaru ar rezultātu 22:16. Edgars Krūmiņš šajā spēlē guva septiņus punktus.

 

Otrajā sacensību dienā turnīra ceturtdaļfinālā latviešiem pretim stājās komanda "Amsterdam Talent&Pro". Šajā spēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 21:13 izcīnīja Latvijas komanda. Edgara pienesums komandas punktu katlā bija seši punkti. Pusfinālā bija jāspēlē pret principiālajiem pretiniekiem "Liman" no Serbijas. Ļoti sīvā cīņā spēlei atvēlētais laiks – 10 minūtes – noslēdzās ar rezultātu 20:19 serbu labā. Līdz ar to viņi iekļuva finālā, bet "Rīga" cīnījās par bronzas medaļām. Pusfināla spēlē Edgars Krūmiņš guva septiņus punktus.

 

Bronzas spēlē mūsu pretinieki bija Krievijas komanda "Moscow Inanomo", ar kuriem mūsu puiši tikās turnīra pirmajā cīņā. Šoreiz latvieši revanšējās un guva uzvaru ar rezultātu 16:13 (Edgars guva divus punktus), līdz ar to izcīnot 3. vietu turnīrā un iegūstot tiesības piedalīties Pasaules tūres Meksikas posma kvalifikācijas kārtā. Sacensības Meksikā notiks 6. un 7. novembrī.

 

"Fiziski jūtos labi, lai gan kāju pie lielākas fiziskas slodzes vēl jūtu. Vairāk nekā divus mēnešus nebiju spēlējis turnīros, un laukumā ne viss izdevās tā, kā gribēju. Bet man bija izsalkums pēc spēlēm, sacensībām, un, atgriešanās laukumā bija emocionāla," Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" pastāstīja Edgars Krūmiņš, neslēpjot, ka Krievijā viņi uzņemti ļoti sirsnīgi un daudzi līdzjutēji vēlējušies nofotografēties ar olimpiskajiem čempioniem, neskatoties uz to, ka cīņā par olimpisko zeltu mūsu puiši pārspēja tieši Krievijas izlasi.

 

Foto: ekrānšāviņš

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies