Pasākums jauniešiem "Multeņbums"

14.10.2021.

Jaunieši, kuriem patīk radoši darboties un zīmēt, jau šo sestdien, 16. oktobrī, aicināti uz pasākumu "Multeņbums". Pasākums notiks Jelgavas jauniešu centrā, Skolotāju ielā 8, kur no pulksten 12 līdz 16 būs iespēja izzināt animācijas un ilustrāciju pasauli kopā ar lieliskiem profesionāļiem – māksliniekiem.

Pasākums tiek organizēts ar mērķi iedvesmot un izglītot jauniešus, aicinot attīstīt savus talantus radoši. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīt animācijas tapšanas aizkulises, kā arī izzināt, kā animāciju radīt pašam kopā ar arhitektu un animatoru Ivaru Šmitu no biedrības "Multenkulten". Savukārt, dizaina kreklu "Elzuko" radītāja, ilustratore Elza Jarāne sniegs iedvesmas stāstu, kā hobijs var kļūt par īstu sapņu darbu.

 

Dalība pasākumā atļauta tikai ar sadarbspējīgu COVID-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

 

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc pasākuma dalībnieki aicināti pieteikties  šeit: https://ej.uz/multenbums

 

Pasākums tiek rīkots Jelgavas pilsētas pašvaldības Jauniešu iniciatīvu konkursa "JAUNIEŠI VAR!" ietvaros sadarbībā ar Kultūras un Mākslas centru "Nātre".

 

Piesakoties, dalībnieks  apliecina, ka nolūkā īstenot pasākumu, piekrīt savu personas datu apstrādei. Personas dati tiks apstrādāti un glabāti līdz personas datu apstrādes mērķa sasniegšanai.

 

 

Foto: www.pixabay.com

Informācija sagatavota

Kultūras un Mākslas centrā "Nātre"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies