Piedāvā bezmaksas tiešsaistes nodarbību ciklu pieaugušajiem par partnerattiecībām

28.10.2021.

Turpinot īstenot veselības veicināšanas programmas aktivitātes Jelgavā, no 3. novembra jelgavnieki aicināti piedalīties bezmaksas nodarbību ciklā sievietēm un vīriešiem "Manas partnerattiecības un seksualitāte. Pieaugušo sarunas". Kopumā paredzētas sešas nodarbības, un tajās tiks aplūkotas dažādas tēmas par veselīgām partnerattiecībām. Nodarbības notiks tiešsaistē "Zoom" platformā, un tām iepriekš jāpiesakās.  

Šajās nodarbībās tiks runāts par attiecībām, seksualitāti, labsajūtu, veselību un citām partnerattiecībās aktuālām tēmām. Nodarbības vadīs sertificēta klīniskā psiholoģe, pārmaiņu trenere, izbijusi vecmāte, dūla un iedvesmojoša lektore Sanita Aišpure.

 

Nodarbības notiks no 3. novembra līdz 8. decembrim reizi nedēļā – trešdienu vakaros no pulksten 18 līdz 20 "Zoom" platformā. Nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās pa tālruni 29299433 vai e-pastu sajutulade@sajutulade.lv.

 

Iecerētās nodarbības

 

3. novembrī pulksten 18 – "Partnerattiecību 50 nokrāsas": kas nosaka veiksmīgas partnerattiecības. Kāpēc vieniem izdodas, bet citiem ne. Praktiski un atklāti par partnerattiecību 50 nokrāsām.

 

10. novembrī pulksten 18 – "Baudpilnas un "garšīgas" partnerattiecības": kas ir tās "garšvielas", bez kurām neiztikt baudpilnās un emocionāli iedvesmojošās partnerattiecībās.

 

17. novembrī pulksten 18 – "Sievietes seksualitātes spēks": kā izzināt savu seksualitāti, lai var gūt baudu, baudīt attiecības un būt ar labu veselību.

 

24. novembrī pulksten 18 – "Seksualitātes bloki": iekšējie neapzinātie psiholoģiskie bloki, kas traucē atraisīties, izpaust un baudīt savu seksualitāti. Kā tos atpazīt un mainīt.

 

1. decembrī pulksten 18 – "Vīrietis un sieviete gultā": kā saprasties divām atšķirīgām seksualitātēm – vīrieša un sievietes – jeb kā izvairīties no neplānotām "sadursmēm" pāra guļamistabā.

 

8. decembrī pulksten 18 – "Seksuālās mācības ABC/seksualitātes ābece": ko mums nestāstīja vecāki un nemācīja skolā, bet, ja mēs to būtu zinājuši, pasaule būtu laimīgāka un mēs – apmierinātāki.

 

Nodarbību cikls tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projektā "Veselības veicināšana Jelgavā".

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies