Pilsētā sākta sakopšana teritorijās, kurās jāuzlabo ūdens caurvade

15.10.2021.

Jelgavā uzsākta teritoriju sakopšana ar speciāli aprīkotu tehniku vietās ar apgrūtinātu piekļuvi. Darbi sākti Nameja ielas un Riekstu ceļa rajonā un secīgi turpināsies citviet pilsētā.

Tās ir dažādas teritorijas ar mainīgu ūdens līmeni, ko ietekmē upes ūdens līmenis un nokrišņu daudzums. Šajās teritorijās aug dažādas mitrumu mīlošas augu sugas, piemēram, niedres, vilkvāles un ūdenszāles. Šo pilsētas teritoriju kopšana un piekļuve tām ir apgrūtināta, izmantojot parastu riteņtehniku, tādēļ teritoriju sakopšanas darbus veic uzņēmums SIA "Piekrastei.lv" ar speciāli aprīkotu tehniku. Šonedēļ sakopšana sākta Nameja ielas un Riekstu ceļu rajonā.

 

Vienlaikus pilsētā grāvju kopšanas darbus uzsākuši arī iestādes "Pilsētsaimniecība" strādnieki. Kā pirmie tiks kopti Bāra ceļa rajona grāvji, šo darbu laikā izcērtot apaugumu grāvja nogāzēs.

 

Īstenojot grāvju un teritoriju sakopšanu, tiks uzlabota ūdens caurvade, ļaujot ūdenim nonākt pilsētas meliorācijas sistēmā, neradot kaitējumu dabai un pilsētas infrastruktūrai.

 

 

Foto un informācija

Iestāde "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies